Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Guilty Cologne - Gucci

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guilty Cologne - Gucci

Click image for larger version  Name:	573313_99999_0099_002_100_0000_Light-Gucci-Guilty-Cologne-90ml-eau-de-toilette.jpg Views:	1 Size:	526.3 KB ID:	114799

Hamle olarak aptipatik göründüğünü biliyorum ancak markanın yaratıcı yönetmeni Alessandro Michele yönetmenliğinde çıkan son işlerinden hep memnun kalmıştım.
    Notalar:
    -Bergamot, ardıç meyvesi, biberiye
    -ispanyol selvi,Heliotropine,menekşe
    -Paçuli, sedir, misk

https://www.fragrantica.com/perfume/...mme-53867.html
    Son Düzenleme murrjm; 02-03-19, 21:02. Tarafından yapıldı.

İşte bu işe heyecanlanırım.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kapağı ve atomizeri çıkar, şişenin ağzına renkli saçma sapan bi' küçük şemsiye koy ve iç. Renge bak şunun.

Ayrıca Absolute ile çıta Hades'in yanına kadar yükseldi. Bozarsa ciddi üzer, sert bi' çizgi çekti Gucci ve onu koruması gerektiğini düşünüyorum.
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Radara girdi

Yorum

Oh be ,cologne lafı geçen her yerde misk ve neroli görmekten sıkılmaya başlamıştım. Bu koku aromatik eksene daha yakın bitkisel kokacak belli ki. Ayrıca menekşeye dikkat edelim, fahrenheit-he rock mountain wood'da da olan farklı notalardan...

Yorum

• avalon
            avalon Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Al benden de o kadar.

Şişe ve sıvının rengi çok hoş gerçekten, klasik guilty ilk aldığım parfümlerdendi hala da ara sıra kullanırım, bahar ayları gelmişken denemekte fayda var

Yorum

Gucci'nin Guilty serisini kişisel olarak çok sevmiyorum fakat bu kokudan bir beklentim oluştu, umarım güzel bir kompozisyon çıkar ortaya.

Yorum

Sıradan bir sucul yazlık versiyon olmadığına dair güzel şeyler dönüyor.
              umutluyum

Yorum

Türkiye'ye geldi mi ki?

Yorum

İşleniyor...
                X