Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hermes Un Jardin Sur La Lagune

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermes Un Jardin Sur La Lagune

Click image for larger version  Name:	Un Jardin Sur La Lagune.jpg Views:	1 Size:	17.8 KB ID:	109321

Hermes un jardin serisine uzun sayılabilecek bir aradan sonra yeni bir parfüm çıkarıyor. Un Jardin Sur La Lagune...

Christine Nagel parfümörlüğünde un jardin serisine gelen ilk parfüm olması onu ayrı bir yere koyacak. Bakalım Ellena kadar başarılı işler çıkartabilecek mi. Christine Nagel e de acıyorum aslında Ellena gibi bir ustadan sonra Hermesin başparfümörü olması çok kolay iş değil. Tıpkı Wesley Sneijder'ın yerine gelen Belhanda gibi işi oldukça zor

Açıklanan Notalar: manolya, pitosporum, zambak, deniz notaları ve odunsu notalar
    Son Düzenleme matrai; 15-02-19, 16:02. Tarafından yapıldı.

Ellena'dan sonra "Jardin" serisi de Monsieur Li ile bitti sanıyordum, şaşırdım açıkçası..

Bu arada bu örneğe bayıldım :-)))))) (Tıpkı Wesley Sneijder'ın yerine gelen Belhanda gibi işi oldukça zor )
    Fenerbahce'de Alex gittikten sonra FB taraftarları Alex heykelinin kafasına sarı püsküllü vileda takıp Krasic'e cevirmişlerdi :-) Ülkemiz bazen çok komik olabiliyor.

Yorum

Twilly ve Bleu de Merveilles başarılı kokular.
      Terre Vetiver de isminden bağımsız düşünülürse bekletileri karşılayacak bir kokuydu.
      Ben bu işten de ümitliyim.
      Bir de bu ara artık bulması zor olan Christine Nagel yapımı Miss Dior Cherie merak ediyorum =)

Yorum

Jane-Claude Ellena'nın yerinin hakkıyla doldurulamayacağı kesin ama yine de Hermes kalitesinden ödün verilmeyeceğini düşünüyorum. Kötü olmayacak bir parfüm olacağını düşünüyorum

Yorum

Umuyorum Christine Nagel, Belhandanın Galatasarayda olduğundan daha verimli olur

Yorum

Notalardan bazıları açıklanmış eklemeyi yaptım.

manolya, pitosporum, zambak, deniz notaları ve odunsu notalar

Bu Pitosporum nedir arkadaşlar bilgisi olan varmı?

Yorum

Sanirim hanimeli kokusuna benzer bir kokusu vardi. Istanbul'da bazi semtlerde var bu bitki.

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkürler Süpermen

Olmuşla olmamış arasında yani olmasa da olurdu diyebileceğim bir parfüm olmuş. Öncelikle parfüm oldukça feminen çizgide beyaz çiçekler ön planda. Un Jardin Serisi ile alakasız bir parfüm olmuş. Eleştirebileceğim tarafları bunlar. Fakat giyilebilmesi oldukça kolay ve genel beğenisinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bayanlar tarafından oldukça sevilecektir ama ben bir erkek olarak kullanamam.

Ellena dan sonra Nagel sanırım markayla pek fazla uyuşamadı.

Yorum

Katılıyorum, ben de jardin serisinden aldığım havadar, ferah ve yeşil havayı alamadım. Daha çok çiçeksi ve amber odunsu notalar öne çıkıyor. Baharı anımsatmadığı kesin. Ellena çok büyük boşluk bırakmış gibi hissediyorum.

Yorum

Deneyeli çok oldu.Beğenmiştim kokusunu ama aklımda yer etmedi.Gerçekten serideki diğer parfümler kadar akılda kalıcı değil.Ayrıca fazla kalıcı da bulmamıştım.Tenimde silik bir kokuya dönüştüğünü hatırlıyorum.Bu seride benim favorim Toit.Hem kalıcılığından,hem kokusundan çok memnunum.Çok doğal,yemyeşil bir ilkbahar kokusu gibi.

Yorum

Hem Toit hem de Nil seven birisi olarak yurtdışında geçen ay merak edip denedim. Başta beyaz çiçekler baskın yüzde 70 kadın kullanımına uygun gibi. Sonrasında çiçeklerin etkisi geçip koku dengeleniyor. Serideki diğer kokulara benzer şekilde unisex bir koku olarak devam ediyor.

Yorum

İşleniyor...
                    X