Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mon Guerlain Bloom of Rose

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mon Guerlain Bloom of Rose

Click image for larger version  Name:	A2FF28FA-4D4A-4111-84AD-F22A0010381B.png Views:	1 Size:	662.0 KB ID:	108470
    Guerlain işlerini hep merak etmişimdir.
    Mon sevdiğim bir parfüm bakalım bu güllü nasıl olacak.
    üst notalar : lavanta,citrus notalar
    orta notalar: yasemin,bulgar gülü,neroli
    alt notalar: vanilya, sandal ağacı

https://www.fragrantica.com/perfume/...ose-53320.html
    Son Düzenleme murrjm; 23-01-19, 10:46. Tarafından yapıldı.

Reklam kampanyası için de Angelina Jolie ile çalışmışlar. Baya para harcanmış galiba. Umarım ellerinde patlamaz koku

Yorum

sade basit bir parfüme benziyor gunluk kullanım için iyi olabilir.

Yorum

İki-üç gündür yazayım diyordum ama sayfayı ancak bulabildim 🙂

Mon Guerlain'ı lavantası için heyecanla beklemiştim ve çıktığı ilk gün denemiştim. Ama tahammül edemeyeceğim kadar tatlı bulmuştum. Kardeşleri de pek farklı olmadı benim için. Bloom of Rose'u rafta görünce merak ettim ve çok beğendim.

Açılışı narenciye ağırlıklı, sonrasında hafif tatlı çiçekler eşlik etmeye başlıyor. İsminde gül barındırmasına rağmen gül çok belirgin değil. Bir çiçek buketinin içinde taze beyaz güller varmış gibi. Lavanta parfümün tatlılığını dengeleyen bir ferahlık hissi veriyor. Dip notalarda hafif bir vanilya-lavanta izi kalıyor.

İki gün sonra emin olmak için tekrar denedim ve aldım. Günlük kullanıma çok uygun. Rahatsız edici köşeleri yok. Aydınlık ve temiz bir parfüm. Çok yenilikçi diyemem ama alışılagelmiş narenciye veya çiçek kokularından değil. Kendi içinde dengeli, tutarlı bir yapısı var. EdT için kalıcılığı oldukça iyi. Özellikle işte severek kullanıyorum.

Yorum

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yorum için teşekkürler, ilk versiyon hayal kırıklığı olduğu için bende, flanker mevzusuna hiç girmemiştim buna bi' burun atayım. Notalar itibariyle seveceğim bi' şeyler var gibi o şişede.

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rica ederim... İlk iki flankerı (Florale ilk anlarında ilgimi çekse de) esas kokuya çok daha yakın buldum ama Bloom'un ancak dip notalarda uzak bir akraba olduğunu hissedebildim. Sizin izlenimleriniz nasıl olacak acaba...

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rayiha Denedikten sonra mutlaka yazarım.

Bu mart ayında Bloom of Rose EdP geliyormuş.
        Geçen yıldan beri pek çok marka gül temalı flanker'lar çıkardı,ilk aklıma gelenler Miss Dior Rose'n Roses, Lancome LVEB En Rose, Givenchy Live Irresistible Rose Crush ilk aklıma gelenler... Bloom of Rose da bu trendin öncülerindendi ama gül, isminin hakkını verecek kadar güçlü değildi. Bu yeni versiyonda daha güçlü bir gül yorumu bekliyorum.

Yorum

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Güzel olabilir bekleyip görelim.
      İşleniyor...
      X