Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Armani Privé - Musc Shamal

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Armani Privé - Musc Shamal

Click image for larger version  Name:	armani-armani_prive__musc_shamal.jpg Views:	1 Size:	22.5 KB ID:	107623

Armani Prive serisinin en iyilerini içinde barındıran altın yaldızlı kapaklı parfümlere (The Thousand and One Nights Collection) yeni bir üye geliyor. Musc Shamal ismi gibi misk üzerine kurulu bir kompozisyon olacak. Julie Massé nin parfümörlüğünü yaptığı Musc Shamal yakın zamanda raflardaki yerini alacak.

Açıklanan Notalar
    Misk, Gül, Vanilya, Yasemin, Amber, Aldehitler
    Son Düzenleme matrai; 16-01-19, 17:51. Tarafından yapıldı.

Kör alış yapılacak bir parfüm daha

Yorum

Notaları çok güzel görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bu kokuyu bugüne kadar deneyimleme fırsatı olan var mı acaba? Az önce frag'da gezinirken sağ frame'de şans eseri ismini gördüm. Sevil'in internet sitesinde aradım ama satışını göremedim. Oldukça merak ettiğim bir koku oldu. Özellikle musc ve amber birleşimini merak ettim fakat aldehitlerden dolayı da pudramsı yapıda feminen tarafa yakın olacak diye bir his var içimde.

Yorum

Armani serisinin tutmamasına şaşırıyorum aslında. karşılaştırdığımızda diğer markalarla fiyatları çok pahalı değil, koku olarak fiquier eden blue lazuli vetiver byblone blue turquise gibi benim çok sevdiğim kokuların yanında benim sevmediğim ama yine begenilen rose de arabie gibi kokularıda mevcut ama ne konusuluıyor ne alınıyor ne spliti yapılıyor enteresan

Yorum

Parfüm beymende satışa sunulmuş baya merak ediyorum

Yorum

İşleniyor...
            X