Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Giorgio Armani Code Absolu

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Giorgio Armani Code Absolu

Click image for larger version  Name:	Giorgio Armani Code Absolu.jpg Views:	1 Size:	103.6 KB ID:	106503

Armani Code serisinin yeni flankeri Armani Code Absolu. Zaten Acqua di Gio ya da aynı isimlendirmeli flankeri çıkartmışken Code serisine de Absolu isimlendirmeli bir flanker çıkartılması beklenilen bir hamleydi. Muhtemelen ana formüle bağlı kalınarak hazırlanıp ufak tefek farklı notalar ve yoğunluğu arttırılmış bir parfüm olacak kendileri. Muhtemelen yakın zamanda mağazalarda yerini alacaktır. Parfümörü orjinal code unda parfümörü olan Antoine Maisondieu.

Armani Code Absolu Açıklanan Notalar

Green Mandarin
    Green Apple
    orange blossom
    nutmeg
    carrot seeds
    suede
    tonka bean
    vanilla
    woody notes.

Son Düzenleme matrai; 09-01-19, 17:20. Tarafından yapıldı.

Armani firması bu kadar çok flanker çıkarması bana çok anlamsız geliyor hepsi bir birinin benzeri kokular.

Yorum

hocam 6 7 flankerı bende mevcut bir zamanlar hevesliydim topladım, hepsi çok benzer gerçekten lüzumsuz flankerlar.

Yorum

https://www.fragrantica.com/perfume/...olu-53106.html

Yorum

Ben bu flankeri beğenmiştim :-) Armani Code Profumo

Click image for larger version

Name:	375x500.34761.jpg
Views:	1393
Size:	15.7 KB
ID:	106727

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Minty
            Ben bu flankeri beğenmiştim :-) Armani Code Profumo

Click image for larger version

Name:	375x500.34761.jpg
Views:	1393
Size:	15.7 KB
ID:	106727
            Serinin en farklı olan kokusu, ama çok pudralı ve açılışı güzel olmasına ragmen bu pudradan dolayı biraz sıkıcı bence

Yorum

Her sene çıkarılıp sonrasında sessizce üretimden kaldırılacak olan yeni bir flanker daha. Hayır Armani'nin çıkardığı Stronger With You bile Code Profumo'yu andırırken, sürekli kendini tekrar eden işler ortaya konarken her sene sanki büyük bir sükse yapacakmış gibi yeni bir flanker'ın çıkması kişisel olarak bana saçma geliyor. Alıcısı ve sevenine lafım yok tabiki ama bence boş bir ürün olacak gibime geliyor.

Yorum

İşleniyor...
              X