Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Emporio Armani Stronger With You Intensely

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Emporio Armani Stronger With You Intensely

Click image for larger version

Name:	Emporio Armani Stronger With You Intensely.jpg
Views:	3703
Size:	28.0 KB
ID:	101529

Son zamanlarda oldukça popüler olan parfümlerden bir tanesi olan Stronger With You ya Intensely adında bir flanker gelmiş. Notalar bakımından ana parfümden farklılık gösteren intnsely sanırım karakter olarak ta farklılım gösterecek. Zira orjinal versiyon aromatik fujerken intensely oriental fujer olarak sınıflandırılmış.

Açıklanan Notalar

Pembe Biber
    Ardıç
    Menekşe
    Lavanta
    Adaçayı
    Toffee
    Tarçın
    Amber
    Tonka
    Vanilya
    Süet

Klişe parfümlere bir yenisi daha eklenmiş. Bıkmadan şişelerinin şekillerini değiştiriyorlar. Koku ise aynı...

Yorum

Püft diyorum, nota dizilimi de Azzaro wanted night'ın kompozisyonuna özenilmiş gibi duruyor.

Yorum

Bu kadar farklı nota karışımı umut aşılıyor ama koku bilekle buluşunca...
        Ön yargısız deneyeceğim yine yoksa son zamanlarda designer olayı bende tamamen bitme çizgisine yaklaşıyor, bunu kırmam gerek.

Bazen zilyonlarım olsa da alıp alıp içindeki sıvıyı döküp sadece şişelerle fotoğraflara dalsam diyorum.

Çok güzel şişesi var bu delinin.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Bu sene kış için en iyi dizaynerlerden biri "Stronger with you"...bende 1,5 ml numune vardı; yazın sıcakta kullanmıştım; şekerliliği biraz ağır bastı ama..yine de çok beğenmiştim; Jungle Essence diye patentli bir koku molekülü de kullanıyorlar. Daha yoğun bir türevi nasıl olur; merak ettim şimdi :-))

Yorum

notaları güzel görünüyor.

Yorum

Erkek için olanını denedim dün. Çok çok güzel bir parfüm. Tatlı ama o kadar hoş bir vanilya notası var ki... Kalıcılık ve projeksiyon çok başarılı. Kalıcılık çok rahat 12+ saat diyebilirim.

Yorum

Bu versiyon midemi bulandıracak kadar tatlı geldi ne yazık ki

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kalıcılığı ve farkedilirliği yüksek bir parfüm. Şekerli parfümleri pek sevmem ama dayanamayıp bundan 1 şişe aldım. Soğuk havalar için bence güzel bir parfüm. Kokusunda rahatsız edecek en ufak detay yok. Kaliteli bir iş çıkarmış Armani

Yorum

Bende edt versiyonu var baharatlı çekici kalıcılığı da güzel bi koku
                    koleksiyonuma ekledim kışın kullanımı bence son bahar kış kokusu

Yorum

İşleniyor...
                    X