Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

YSL Oriental Collection

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• YSL Oriental Collection

Hakkında çok konuşulmayan fakat (her ne kadar Loreal bünyesinde olsada) benim çok beğendiğim ve bir designer parfüm koleksiyonu olarak çok beğendiğim parfümler.

Hem koku güzelliği hem performans anlamında çok memnuniyet verici bir seri. Favorilerim Supreme Bouquet ve Magnificient Blossom.

Aynı zamanda Noble Leather da deri temalı bir parfüm olarak oldukça başarılı.

ben de tam tersi yalnızca splendid woodu deneyebilmiştim ve beğenince şişeli edinmiştim. demekki diğerlerine de bir bakmak gerekecek

Yorum

Supreme Bouquet
      Magnificient Blossom'u da ayrıca merak ettim.

Yorum

• Burakkk
        Burakkk Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tarz olarak oldukça benziyorlar.

• Frozenwings
        Frozenwings Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Supreme bouquet , gourmand-floral arası bir tarzda aklımda kalmıştı.

Açıkçası splendid woodun standart sıcak baharatlar- oud ve noble leatherın da meyveli standart tatlımsı derilere herhangi bir yenilik getirdiğini düşünmüyorum..Fakat kaliteli oldukları kesin bence.. Rahatsız eden tek bir noktaları olmadı splendid woodun düz çizgide olması dışında. Yine de elimden çıkardım ikisini de. Supreme bouquet'i bir denemiş olayım yakın zamanda en azından.

Yorum

Serinin güzel kokularından bir tanesidir Supreme Bouquet özellikle bayanların çok hoşuna gidebilecek bir koku.Bu seride benim en çok beğendiğim Majestic Rose . serideki Kokuların hissiyatı kaliteli ve kalıcı oldugunu düşünüyorum.Standart designer parfum ler gibi olmayan ancak satış politikası gereği Niche parfümler gibi de pazarlanmayan designer niche arasında bir yerde kendine yer edinmiş seri oldugunu düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Freeoud View Post
          Serinin güzel kokularından bir tanesidir Supreme Bouquet özellikle bayanların çok hoşuna gidebilecek bir koku.Bu seride benim en çok beğendiğim Majestic Rose . serideki Kokuların hissiyatı kaliteli ve kalıcı oldugunu düşünüyorum.Standart designer parfum ler gibi olmayan ancak satış politikası gereği Niche parfümler gibi de pazarlanmayan designer niche arasında bir yerde kendine yer edinmiş seri oldugunu düşünüyorum.
          Evet, ben de niche ve designer çizgisi arasında olduğuna katılıyorum. Yine de oldukça yüksek fiyatlarda satılıyorlar.

Yorum

Umut'a katılıyorum. Denediklerim, belli bir çizgiyi yakalamış parfümler ancak kendi türlerinde daha ilginç ve çarpıcı örnekler olması nedeniyle pek başa güreşecek seviyede görünmediler gözüme.

Yorum

Noble Leather ve Splendid Wood'u deneme şansım oldu. İkisi de kendi çapında güzel işler. Esinlenmeler var ama özgün kısımlar da var. Diğer ikisini ise henüz deneme şansım olmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
                Açıkçası splendid woodun standart sıcak baharatlar- oud ve noble leatherın da meyveli standart tatlımsı derilere herhangi bir yenilik getirdiğini düşünmüyorum..Fakat kaliteli oldukları kesin bence.. Rahatsız eden tek bir noktaları olmadı splendid woodun düz çizgide olması dışında. Yine de elimden çıkardım ikisini de. Supreme bouquet'i bir denemiş olayım yakın zamanda en azından.
                Nasomatto'da da var sanki bu his di mi?

Yorum

Olabilir doğru diyorsun canımın dibi.Black Afgano'nun esinlendiği bir koku var mı? Black afgano'dan esinlenen kokular olduğunu biliyoruz da BA'nın esinlenmiş şundan dediğiniz bir koku var mı? Merak ettim cidden.

Yorum

Supreme Bouquet denediklerim içinde en beğendiğim olmuştu, ama aklıma düşecek kadar değil...

Yorum

Bu arada şişe değişimleri ile birlikte seri komple reformülasyon geçirmiş. Yeni şişelerde performans düşüşü söz konusu. İlgilenenlerin bilgisine.

Yorum

İşleniyor...
                      X