Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Costume National - Scent İntense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Costume National - Scent İntense

Click image for larger version

Name:	costume national scent intense.jpg
Views:	2838
Size:	31.8 KB
ID:	9075

2002 yılında Costume National markası için Laurent Bruyere tarafından tasarlanan amber ve çay notasının güzel birlikteliği olan bir parfüm. Aslında kadın parfümü olarak piyasaya çıkmış fakat kadından çok erkeklerin kullandığı bana kalırsa unisex yapısında bir koku. EDP formatında olan parfüm kalıcılık ve farkedilirlik olarak ortalama değerlere sahip olup. Costume National markasının diğer parfümlerinde olduğu gibi parfüm sektöründe kaliteli işlerle adından söz ettirdiği ve kullanıcılar tarafından çok sevilen bir parfümüdür.

Sevdiğim karanlık çiçek yorumu performansı çok harikalar yaratmasada tatmin edici hareket edip vucut ısınızda yükselme olunca iz bırakan bir yapıya sahip genel beğeniye uygun bir çok karşı cins ve hemcinsim tarafından oldukça övgü almış bir eserdir kendileri markanın 2. iyisi 1 numara soul bence çok orjinal bir yapısı var soulun

Yorum

• harunozkan89
      harunozkan89 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      yorumun altına tamamiyle imzamı atıyorum

Bu kokuyu son zamanlarda özlediğimi farkettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bu kokuyu kullanan ne kadar kişi tanıdı isem hepsi erkekti, kullanan bir bayanla karşılaşmadım. Bir ara bulunması zordu ama tekrar piyasada rahatlıkla bulunuyor.

Yorum

Sadece çiçek kokulu parfümler kullanan kadınlara ben bunu hediye ediyordum bi zamanlar. Farklı bir şeyler de denesinler, belki çiçek = kadın klişesinden çıkarlar diye... Sanırım 4-5 yıl önceydi. Yaklaşık 1 yıl boyunca, 5-6 kız arkadaşıma alıp hediye etmişimdir muhtemelen. O ara, eşim de kullanmıştı 1 şişe yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum

etrafta birisinden kokusunu aldığımda beğendiğim halde nedenini bilmediğim bir şekilde hiç kullanmadığım ve kullanmayı da düşünmediğim parfümdür..

Yorum

Çok güzel bir parfüm. Beğenerek kullandım 1 şişe 100lük. Ama performansı üzdüğü için 2.bir şişe almadım.

Şu sınırlı sayıda üretilen Parfum versiyonu nasıl tabi bilmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burakkk
              Çok güzel bir parfüm. Beğenerek kullandım 1 şişe 100lük. Ama performansı üzdüğü için 2.bir şişe almadım.

Şu sınırlı sayıda üretilen Parfum versiyonu nasıl tabi bilmiyorum.
              Burak hocam bende performasından şikayetçiyim fakat limited olan versiyon performans açısından daha zalim miş

Yorum

performanstan şikayetçi olanlar special edition parfüm versiyonunu edinebilirler. hepsiburadada 300-350 lriraya bulunuyordu en son. ben de 2015 batch olanı elden çıkarıp special editionu aldım

Yorum

• harunozkan89
                  harunozkan89 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  performansı nasıl ekrem

• Drekoo
                  Drekoo Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  yeni scent intense göre çok daha iyi bence performansı

Performansından şikayet edildiğinde acaba bendeki versiyonunun içinde başka bir şeymi var diye düşünüyorum.Benim kullandığım 30 ml şeffaf şişeli versiyonu.Atom bombası gibi bir şey.

Yorum

Ben de hiç performans sıkıntısı hatırlamıyorum ama en son deneyimlemem birkaç yıl oluyor.

Yorum

Esmer ya da buğday tenli kadınlara çok yakışacağını düşünüyorum.Ben 1 şişe almıştım ama kullanamamıştım.Yine de özlüyorum garip bir şekilde

Yorum

Kirli sakallı erkek kokusu 😄

Yorum

Koleksiyonumun Gözdelerinden 2 Parfüm Saysam;
                        1.Amouage Jubilation XXV
                        2.Costume National Scent Intense Olurdu.

Yorum

Costume National - Scent Intense Parfum Red Edition ile Scent Special Edition arasında ne gibi bir fark var?

Yorum

İşleniyor...
                          X