Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Avon Parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Avon Parfümleri

Ülkemizde artık millileşmiş bir akımdır avonculuk. Mutlaka herkes bir yerde denk gelmiş ve denemiştir. Bazen fiyatları normal designer fiyatlarına yaklaşmakta. Kampanya dönemi dedikleri zamanlarda ise 30-40 tl gibi rakamlara parfümleri alınabilmektedir. Oldukça fazla çeşidi olsada belli başlı bir kaç parfümü dışında öyle dişe dokunur bir tarafı yoktur. Sizce avonun alınabilecek en güzel parfümleri hangileri ve bu zamana kadar hangilerini kullandınız?

Full speed olanı duruyor evde bir yerlerde. Turunçgilli basit bir koku, kalıcılık aşırı düşük. Ama fena da değildi koku. Bulayım ben onu

Yorum

Denediklerim arasında, elle tutulur bir kokuya rastlamadım Energy Fusion
      Musk Marine
      Full speed

Yorum

Bence en güzeli far away
        http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Today tomorrow always serisi üçüde çok iyi . Üretimden kalkan surrender serisi de öyle. Erkek parfümlerinden de Willdernes , black suede ve tomorrow iyi parfümler

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

herve leger gelmiş geçmiş en iyi avon parfümüydü üretimden kaldırıldı..
            extraordinary gelmiş geçmiş en iyi çikolatalı parfümlerden biriydi üretimden kaldırıldı..
            güzel parfümler güzel tenlerden uçup gittiler

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bu bahsettikleriniz nette hala bulunabilen kokular. Hepsiburada da falan mevcutlar. Arayanlar olursa araştırabilirler.

• almila
              almila Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              hocam herve leger mevcut ama 200 tl vs gibi rakamlara extraordinaryi de modacruzda buldum ama üretilmiyor artık bu gerçek değişmiyor maalesef

Avonun birçok parfümünü kullanmıştım ancak bazıları aklımda Yok. Play, fullspeed. Özellikle playi çok soran olurdu mavi şişesi vardı

Yorum

Dün doğumgünümde Ömer kardeşim Hatice den aldığı Avon Tomorrow u denetti bayıldım paltoma sıktım hala buram buram hatta kazağıma bulaştı...
              hiç beklemediğim performans...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Tuberose
                Tuberose Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tomorrow for her konusunda iddialıyım , senin de beğenmen beni hiç şaşıtmadı Hakancım ...gerçekten çok iyi parfüm. Aynı seriden Today de öyle ... Today Tomorrow dan daha floral daha parlak bir koku...ikisi de benim favorim...@Herod

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
              Dün doğumgünümde Ömer kardeşim Hatice den aldığı Avon Tomorrow u denetti bayıldım paltoma sıktım hala buram buram hatta kazağıma bulaştı...
              hiç beklemediğim performans...
              today ı denemedim ama tomorrow u kandırıp alacağım yakında
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

true force kullanan varmı? bakın iddia ediyorum esans kalitesi artırılsın burda birçok erkek arkadaşın favori kokusu olur...kalıcılığı vasat ama koku güzelliği fena fena...deneyin hak vereceksiniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kartaliçe View Post
                  Bence en güzeli far away
                  Far away eski hali çok güzeldi yıllarca kullandım eşim bayılırdı nisanliyken. Ne yazık ki reformüle olmuş eskisi gibi değil hiç. 😔

Yorum

İşleniyor...
                  X