Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hermes - Voyage D' Hermes

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermes - Voyage D' Hermes

Click image for larger version

Name:	voyagedhermes.jpg
Views:	972
Size:	126.1 KB
ID:	2636

Kakule limon ve baharat notalarının fresh birlikteliği. Jean Claude Ellena nın 2010 yılında tasarladığı minimalistliğini ve bu akımdaki ustalığını konuşturduğu son eserlerinden bir tanesi. Bahar ve yaz aylarında en çok tercih ettiğimiz ana akım parfümlerden bir tanesi. Şişe tasarımı ile oldukça ilgi çeken Edt versiyonunun şeffaf Edp versiyonunda siyah şişede satıldığı tam bir unisex koku.

Edp versiyonu çok daha dolgun geliyor bana Altuğ hocam. Oldukça elegant ve rahat bi' koku ayrıca. Sevmeyenine rastlamadım üstümdeyken. Biraz performans sıkıntısı var ama her güzelin vardır bi' kusuru işte.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

ben çok performanslı buluyorum lagerfeld hocam.. ya da sevdiğimden kullanırken abartıyor muyum acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guardian View Post
        ben çok performanslı buluyorum lagerfeld hocam.. ya da sevdiğimden kullanırken abartıyor muyum acaba
        Ten oyunları Gökhan dostum. Sen severek duş alıyorsan yardırıp gider tabi performans.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Bois d'Argent ile beraber elit kelimesinin bence vücut bulmuş hali. Gri rengin sadeliği ve karizması gibi sakin, huzur veren, güvenilir ama alttan alttan işleyen bir ''an'' kokusu. EdP olanın hayranıyım. Fiyat performans dengesi bünyeleri zorlasa da özellikle ilkbahar-sonbahar ve evde takılmalık yaz akşamlarının gizli kahramanlarından.

Yorum

Edt si daha güzel. Benim relaxing parfumlerimdendir

Yorum

Edp'si bence çok kalıcı ertesi gün bile tende kokusunu alabiliyorum

Yorum

Şişeli olarak edt si var tükettiğim zaman kesinlikle Yeni şişeyi edp alacağım
                Son Düzenleme fuatkaynak; 19-01-17, 16:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

Başıma bir iş gelmeyecekse bana bir anlam ifade etmedi bu koku 5 ml dekantı boyunca..Kötü demiyorum asla ama aa ben voyage'ım ben başkayım diye konuşmadı benimle. Belki de bana küs. Bilemiyorum. Vurmayın lütfen.

Yorum

• Medea
                    Medea Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aynen

Bana da vurmayın, Gratis'teki Yardley Citrus Wood bunun aynısı gibi?

Yorum

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    sizin dediğiniz koku terre'ye benziyor hocam bence

Hocam yardley citrus & wood bence TdH ye daha çok benziyor.

Yorum

Ara ara başka Elléna parfümlerini hatırlatıyor. Hatırlattıklarından birisi de Cartier Déclaration (ve Déclaration Essence). Açıkçası hafif dumanlı ve karanlık unsurlarıyla Déclaration Essence'ı Voyage'a kesinlikle tercih ederim.

Yorum

Elimde edp yi şişeli bulunduruyorum. Çok sevdiğim bir koku. Unisex tanımının hakkını da veriyor. Bahar akşamlarıın kokusu bence

Yorum

Sıcak ve soguk kombinasyonu olan başarılı bi koku .Koku güzelligi anlamındada genel begeniye çok uygun oldugnu düşünüyorum .Tercihimde Pure versiyonu yerine Edt versiyonu şeklinde.Edt olanı daha komplex buluyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Leto View Post
                          Bana da vurmayın, Gratis'teki Yardley Citrus Wood bunun aynısı gibi?
                          terreye benzemesi konusunda arkadaşa katılıyorum...bence voyage citrus wooda hiç ama hiç benzemiyor...

Yorum

İşleniyor...
                          X