Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

MAC Shadescents

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MAC Shadescents

Mac'in en çok satan rujlarının kokularından yapıldığı söylenen bu altı farklı parfümden oluşan seri, bu gün ki denememle beni beklentimin çok üzerinde şaşırttı açıkçası.

50 ml olarak üretilmiş bu seri Eau de Parfum olarak sunulmuş.

Sadece üç farklı çeşidini beğendim ve onların üzerinde duracağım.

Ruby Woo isimli parfüm kartta daha farklı kokmasına karşın, tenimde direk Amouage Interlude'e dönüştü.

Velvet Teddy isimli parfüm açılışından kapanışa kadar Tom Ford Tobacco Vanille'nin bire bir kopyası.

My Heroine isimli parfüm ise Tom Ford Tuscan Leather'ın ikiz kardeşi diyebilirim.

Diğerleri hakkında bir fikrim olmamasına rağmen şunu söylemeliyim EDP etiketinin hakkını veren parfümler. Kalıcılık çok üst düzeyde, silajlarıda gayet etkili.

Çok özgün çalışmalar olmasada kalite ve uygun fiyat avantajlarından dolayı yukarıda benzettiğim parfümlerin yerine çok rahat kullanılabilirler. Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	489.7 KB ID:	16216

50 ml EDP olarak 169 TL fiyatı.

Son Düzenleme Burakkk; 13-02-17, 16:59. Tarafından yapıldı.

My Heroine'i denemeden olmaz o zaman
    Paylasim icin tesekkurler.

Yorum

• Burakkk
      Burakkk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim 😊 kalıcılık anlamında muazzamlar elimi 5 6 kere yıkamama rağmen hala kokusunu alıyorum.

kokular feminen değilse çok iyi..
    http://www.maccosmetics.com.tr/produ...ade/My_Heroine
    http://www.maccosmetics.com.tr/produ...e/Velvet_Teddy
    http://www.maccosmetics.com.tr/produ...shade/Ruby_Woo

Yorum

• Burakkk
      Burakkk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam sadece bu yorumladığım 3ü Unisex kullanıma uygun. Diğerleri feminen

oldukça dikkat çekici.. Yakında yavaş yavaş ismi duyulmaya başlar

Yorum

• Burakkk
      Burakkk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam estee lauder bünyesi olduğu için ve tom ford'larda aynı bünyede üretildiği içinmi kokular hafiften anımsatır halde diye düşündüm. Ama kaliteliler hem koku hem performans tatmin edici düzeyde.

Yorum icin tesekkürler Burak bey, cok merak ediyordum kokuları..
    TV benzeri olana bir bakmak lazım :-)

Yorum

Bugün velvet teddy'i deneme şansım oldu. Mac'ten yaptığım bir alışverişe sample eklemişler. TV ile benzerliği inanılmaz. Açılışı TV den daha keskin. Silajı enaz 8-10 metreyi bulur herhalde. Kalıcılık konusunda kesin birşey söylemek için yarın sabahı beklemem gerekiyor. TV fanatikleri için biraz sentetik olsa da uygun fiyatlı bir alternatif olabilir.
      Son Düzenleme kaside; 01-03-17, 00:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

Mac in parfumleri gerçekten baya iyi yoğunluğu ve kalıcılığı edp olmasi hakkını fazlasıyla veriyor ve fiyat performans canavari diyebilirim

Mac turquatic:Ferah baya güzel mis gibi kokan ben burdayim diyen hissedilirligi ve yogunluyla adeta destan yaziyor beni sasirti fiyatiylada icinde su notalari, Lotus çiçeği, Amalfi limonu, virgina sediri gibi güzel notalar var ve baya iyi geldi bana

Velvet tedy:Tom ford tv aynısı hemen hemen ama bana göre daha güzel geldi velvetteki notalar bal, tütün, vanilya, tonka fasülyesi ve menekşe çok yüksek hissedilirliği 5 metre öteden rahat arkadaş kokuyu aliyorum diyor sen yürürken ve monttan 2 haftadir koku cikmadi niye sıktıysam buda bir ders oldu ve herkese tavsiye ederim
        Okadar pahali ve istenileni veremeyen disayner bilindik parfümlere gore hissedilirliği yoğunlugu kalitesi bakımından fiyat performans canavarları Mac firmasi iyi iş çıkarmış

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Çok ilginç konu. Bunları her MAC şubesinde bulabiliyor muyuz? TL’ye benzeyeni merak ettim açıkçası.

Yorum

İşleniyor...
          X