Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Calvin Klein One

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Calvin Klein One

Designer dünyasında ilk unisex parfüm damgasıyla çıkmış bir efsane. Yıllarca en çok satılan parfümler listesinde en üst sıralardaydı. Cinsiyetsiz ve zamansız bir parfüm. Aynı zamanda oldukça ucuza alabileceğiniz ilk bahar ve yaz aylarında sorunsuzca kullanabileceğiniz son derece güzel bir parfüm. Aromatik ve egzotik meyvelerin turunçgillerle müthiş harmanı. Soft ferahlatıcı bir parfüm. İlk üretildiği zamandan yıllar geçmiş olmasına rağmen halen günümüz trendlerine uygun Click image for larger version  Name:	calvin-klein-one-edt-200-ml.jpg Views:	1 Size:	41.1 KB ID:	1621
    Son Düzenleme matrai; 15-01-17, 15:26. Tarafından yapıldı.

Bende anısı olan kokulardan.
    En baştan anlatayım;
    Hayatımda hiç parfüm kullanmadım,etrafımda da kullanan yoktu.
    Parfüm hayal edilemeyecek bir lükstü bizim için.
    İşe başlamadan önce açık parfüm ,marketlerde satılan parfümleri bile kullanmadım.
    İşe başladığımın 2 senesi iş arkadaşlarımın birinin kokusunu beğenmem ile bende uyandı bu duygu.

Sordum , Rochas ın açığını kullanıyormuş.
    Gidip açık olanını denemiştim ama sarmamıştı beni.
    Eve gelip Hepsiburada daki parfümlere bakışım ve aynı tarihlerde Raşit Bey in meşhur Parfüm Merakı sitesine rastlayışım bir oldu.
    Tekin Acar,Sevil gibi yerlerin içine bile bakmaya cesaret edemediğim yıllar
    Neyse işte Hepsiburada dan bakıyorum en ucuz parfümlere yorumlarını tek tek okuyorum.
    Bir an beynimde şimşekler çaktı.
    Asgari ücret+prim+multinet olan kazancım ile her ay bu "ucuz" olanlardan almak.
    Yorumlarda iyiydi herkes seviyor beğeniyor.
    Bilmiyorum tabi hiçbişey...
    CK One ,CK Be ,Joop! Homme ve Versace Blue Jeans.
    Bu 4 lü hayatımda ilk aldığım kokular, hepsi köralıştı.

Bunu koklayışım ve "AAA! Bu bildiğimiz Cansıns Beybi Kolonya gibi kokuyor" deyişim bir olmuştu.
    Hayal kırıklığı yaşamıştım o dönem.

Yorum

Maalesef kendi dönemi için çok yenilikçi denebilecek bazı parfümler geçen zaman içinde benzer kokuların akla gelebilecek her türlü temizlik, kozmetik, vs üründe kullanılması nedeniyle sıradanlaşıp yıpranıyorlar. İlk çıktığı sene kullandığımda nasıl keyif veriyordu! Yıllardır yanına bile yaklaşmıyorum...

Yorum

Ben bu kokuyu çok seviyorum.Çok masum,etkileyici bir koku bana göre.Keşke daha yoğun ve kalıcı olsaydı.Be yi bir arkadaşım kullanıyor.O da çok güzel.Arkadaşımın beline kadar upuzun saçları var ve saçlarından deniz esintisi gibi Be nin kokusu yayılıyor.Nefis kokuyor gerçekten.Ama ben hem One,hem de Be kullandığımda kendimden kokuyu fazla alamıyorum ve bu benim için çok önemli.Başkalarının hissetmesinden önce kendim parfümümü yoğun şekilde hissetmeliyim...

Yorum

200 ml şisesi ve 100 TL civarı fiyatıyla tam bir fiyat performans ürünü...

Yorum

İşleniyor...
          X