Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hermes Un Jardin Sur Le Toit

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermes Un Jardin Sur Le Toit

Click image for larger version

Name:	image_5991.jpg
Views:	456
Size:	283.0 KB
ID:	117895

Jean Claude Ellena'nın Hermes binasının çatısındaki bahçeden esinlenerek bizlere sunduğu yemyeşil bir koku. Bu öyle bir bahçe ki şehrin ortasında her yer bina ve beton kaplıyken, çatı katında, çiçekler, meyveler, ağaçlarla süslü sıradışı bir bahçe. Parfüme bile ilham kaynağı olabilecek kadar mis kokulu.

Açılışını meyve notalarıyla hafif ve tatlımsı bir şekilde yapıyor. Elma,armut ve onlarla birlikte parlayan sanki çiğ tanesi düşmüş gül kokusu...Oldukça ferah bir esinti. Orta notalarda çiçeksi notalar ve aromatik otlar dahil oluyor. Arka planda hala meyvelerden gelen hafif tatlımsılık hakim.

Meyvemsilik olmasına rağmen genel olarak yeşil bir koku. Hatta çoğu kişinin, kokuya genel bir bakışla, taze çimen kokusuna benzettiğini söyleyebilirim.
    Bahar ve yaz ayları için ferah, taze kokulardan hoşlanıyorsanız Sur le Toit iyi bir seçenek olabilir.

Tam bir unisex koku.
    Notalar : Taze ve tatlı kokulu elma, armut, gül, yeşil çimen, fesleğen, manolya...

Gerçekten çok ferah huzur veren bir parfüm , çok güzel yorumlamışsınız teşekkür ederim

Yorum

• sunshine
      sunshine Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tuberose ben teşekkür ederim. Yazın en sevdiğim kokular arasında.

En sevdiğim 3 Hermes kokusu arasında.Çok doğal bulduğum,içimi açan,tazelik,ferahlık hissi veren bir parfüm.Diğer sevdiklerim ise Twilly ve Eau Des Merveilles.Onları da verdikleri özgürlük,deniz esintisi hissinden dolayı seviyorum.

Yorum

Serinin en beğendiğim parfümü bu benim de. Evet Nil değil. İlk kokladığımda vurulmuştum. Tek kelime ile bir şişe doğallık vadediyor Hermes bu parfümle. Farkedilirlikte de hiç aşağı kalmayan bir kompliman getirendir. İnceleme için teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anigemini
        Serinin en beğendiğim parfümü bu benim de. Evet Nil değil. İlk kokladığımda vurulmuştum. Tek kelime ile bir şişe doğallık vadediyor Hermes bu parfümle. Farkedilirlikte de hiç aşağı kalmayan bir kompliman getirendir. İnceleme için teşekkürler.
        Benim içinde jardin serisinin en güzel kokusu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

2015 yazında bir şişe bitirdim.Yeşil ve mükemmel bir koku.Feminen tarafa yakın ama kimin umrunda.Bir bu, bir de Etat Libre D'orange You or someone like you.

Yorum

Nil için savaşlar veriliyor Halbuki ne kadar başarılı parçalar var bu seride.
            Kaleminize sağlık sunshine Tabiri yerindeyse mis gibi yorumlamışsınız.
            - Stop the car...
            - What ?!
            - Stop the fuckin' car!

Yorum

Hiç denemediğim bir parfümdü. Sayenizde bir hayli meraklandım. İnceleme için de ayrıca teşekkürler

Yorum

• sunshine
              sunshine Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              avalon Çok teşekkür ederim. Mutlaka deneyin

en az nil kadar başarılı bir çalışma..bazı noktalarda kesişmeler olsada nil benim zevkime göre 1 tık önde..haa toit vasatmı hayır ..bir ipte oynayan iki cambaz..yetenekleri farklı sadece...

Yorum

İşleniyor...
            X