Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Salvatore Ferragamo Emozione

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Salvatore Ferragamo Emozione

Yaklaşık 1 sene önce Tekin Acar'da Chloe Love koklamak istediğimde satış görevlisi bizim Chloe ile anlaşmamız yok ama şu kokuyu bir deneyin eminim çok seversiniz dediği için koklamıştım. Kendi tenime sıkmadım,tester kağıdıyla aldım fakat çok sevdiğimi hatırlıyorum. Uzun süredir aklımda bu koku. Geçen yine uğradım Tekin Acar'a tester yok dediler. Koklayan, bu koku hakkında bir fikri olan var mı?

Click image for larger version

Name:	150206-xl-SalvatoreFerragamo-Emozione.jpg
Views:	977
Size:	160.9 KB
ID:	6509

Ürün Özellikleri

EMOZIONE Ferragamonun yeni feminen kokusudur.

EMOZIONE kendine güvenen, olgun, ve kendinin farkında olan kadınlar için vazgeçilmez bir parfümdür. EMOZIONEnin çiçeksi kokusu lüksün sembolüdür. Duygusal harmoninin güzelliği beyaz şeftali, altın rengi iris ve süsen bitkisinin kokuları ile vurgulanmıştır.
    notalar
    üst: bergamot,süsen,şeftali

orta: şakayık,bulgar gülü,kedi otu

temel: paçuli,süet,beyaz misk

Denediğimde güzel bulduğumu hatırlıyorum...ama derinden sarsmadı beni. Güzel orta seviyede bir çiçek kokusu.

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Sevgili libra da vardı bu parfüm hatırladığım kadarıyla
      http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

• pink pepper
        pink pepper Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        gelse de yorum yapsa o zaman keşke

Yorumları şimdi gördümEvet,bu parfüm bende var.Ben de ilk kokladığımda çok beğenmiştim.Aklımın bir köşesinde kalmıştı.Epey zaman sonra Tekin Acar %50 indirim yapınca aldım.Çok hoş bir çiçek kokusu.Pudralı bir çiçek buketi gibi.Çok çarpıcı bir koku değil.Daha önceki denemelerimde daha iddialı ve yoğun gelmişti açıkçası.Kalıcılık orta seviyede.Gündelik kullanılabilecek,zarif,hoş bir parfüm...

Yorum

• pink pepper
        pink pepper Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok teşekkür ederim. Özellikle benim için çok aydınlatıcı oldu. Tekin Acar'da şu an 400 küsür. Bende öyle bir indirime denk gelsem alırım ama şu anki fiyatıyla almayı düşünmüyorum

• Libra
        Libra Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Birşey değil400 küsür,bu parfüm için fazla gerçekten de.Beklemek daha mantıklı👍🏼

Yorumlara katılıyorum, ben de kokladıgımda epey begendiğim ama su an tarif etmekte zorlandıgım "hoş" diyebilecegim bir koku.
      Almak icin bütce ayırmazdım, ama gündelik kullanıma uygun ancak sıradan olmayan guzel bir cicek/misk/yumusak bir süet karısımı diyebilirim..

Yorum

Kardeşim kullanıyordu. Ne zaman parfümü sürse beni çok rahatsız eden bir notası oluyordu. İyi bir hissiyat vermedi. Tabi ki kardeşime de söyledim ve O da parfümü kullanmayı bıraktı. Annemde denedik. Yine olmadı. Bana göre kötü bir parfüm...

Yorum

Chloe Love'ı anımsatıyor, ondan daha meyveli, zarif bir parfüm ama bir süre sonra pudranın boğucu hale geldiğini hissettim. (kış vaktiydi, ama bulunduğum mekan giysime göre fazla sıcaktı, sanırım o da etkili oldu algımda). Yine de aklımın bir köşesinde kaldı.

Yorum

İşleniyor...
          X