Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Calvin Klein Deep Euphoria

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Calvin Klein Deep Euphoria

Euphoria yı bilmeyen koklamayan çok azdır diye düşünüyorum. Peki 2016'da çıkan flankeri hakkında ne düşünüyorsunuz? Klasiğini seviyorum ama çok popüler diye bir türlü içime sindirip almamıştım. Sizce bu alınır mı?
    Click image for larger version  Name:	ck-deep-euphoria.jpg Views:	1 Size:	119.0 KB ID:	6197

Deep Euphoria, Calvin Klein port folyosunun ilk enerjik şipre çiçeksisi olarak yeni bir kategoriye giriş yapıyor. Koku, bütünüyle nemli bir Aura yaratmak için birleşen Cascalone ve büyülü siyah gül ile açılıyor ve Calvin Kleinın imzası haline gelmiş, şehveti yükselten ateşli ıslaklığı ortaya çıkarıyor. Üst ve kalp notaların karışımı, kokuya modern bir feminenlik ve saf bir zenginlik katıyor. Bütünüyle hissedilen şehvetli misk, karşı konulamaz ve inkâr edilemez derecede şehvetli, zengin bir doku getirerek sizi kokunun derinliklerine çekiyor; vücudunuzda sıcaklık ve haz uyandırıyor. Bu birbirini tamamlayan elementler, kokuyu güçlendiriyor ve gerçek cazibenin zıtlığını somutlaştırıyor. Deep Euphoria kadını, baştan çıkarıcılığın değişik yüzlerini dışa vuruyor.
    Notalar

Üst nota: cascalone, beyaz biber, mandalina yaprakları

Kalp nota: büyülü siyah gül, sardunya, Arap yasemini

Alt nota: misk, patçuli, mineral ağaçlar

Orta notadaki "büyülü siyah güle"takıldım güzel bir ticari hamle

Yorum

Şahsen ben bu flankeri beğendim ...sıcak çekici yoğun bir kış kokusu...bence alınır...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Hoş bir flanker, ama her ne kadar beğenmeyeni cok olsa da ilk Euphoria daha özgün bir kokuydu.
        Bu parfümde gül ve paculi kombinasyonuna fazla ağırlık verilmiş, parfümün Arabik havası beni itti bu açıdan.
        Kalıcılık ise ilk versiyonla yarışamaz asla. Maalesef her yeni koku gibi gitgide zayıflamış.

Yorum

İşleniyor...
        X