Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Zadig & Voltaire This Is Her!

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zadig & Voltaire This Is Her!

2016'da duyurulan bir parfüm,Açıklanan notalarında pembe biber,zambak,Yasemin, sütlü kestane kreması,vanilya ve sandal ağacı notaları var.Ben başta kestane kokusunu aldım ama kremalı gibi kokmuyordu ve sonrasında kestane notası evrilip kayboluyor...Temiz ve cool bir kokusu var,kalıcılığı tende iyi,kağıt üzerinde performansı çok iyi.Sonraki saatlerde tene yakın seyretip,ten kokusuyla birleşiyor ve bu durum benim hoşuma gitti.Bence doğal kokan bir parfüm,ben sentetiklik algılamadım.Eski usta burun Michel Almairac'ın rehberliğinde,genç burun Sidonie Lancesseur tasarlamış kokuyu.Uzun zamandan sonra Black opium haricinde nişanlımın çok sevdiği bir kokuyu keşfettik.Yaklaşan doğum günü içinde iyi bir hediye olacağını düşünüyorum

Ben kokuyu cok sevdim, biraz fazla soft, ama sanki hafif vanilyaya eşlik eden o misk ve "milky" diye tabir edecegim kremalı ama dozunda tatlılıgı olan notalar, sanki bir bebek teni havası veriyor. Bernce hem masum hem de kadınsı, başarılı bir koku.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Minty View Post
      Ben kokuyu cok sevdim, biraz fazla soft, ama sanki hafif vanilyaya eşlik eden o misk ve "milky" diye tabir edecegim kremalı ama dozunda tatlılıgı olan notalar, sanki bir bebek teni havası veriyor. Bernce hem masum hem de kadınsı, başarılı bir koku.
      Kesinlikle katılıyorum sadece ben o süt yada krema notasını alamadım gibi...Aldıktan sonra daha fazla deneyimleme şanşım olur.Bu arada trendyol'dan almayı planlıyorum ama umarım bir sıkıntı yaşamam orjinallik konusunda.

Yorum

Sorun olmaz, su ana kadar ben Trendyol'da sorun yasamadım hiç. Fiyat uygunsa kaçırmayın :-)

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          tekin ve sevilde 350-360 arası trendyol'da 270 lira bugün yarın alayım o zaman

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          trendyolda son 1 ürün diyordu hemen kaptım.Bakalım ne zaman gelecek

Ne gibi kokuyor? deseler cam derim.
        hiçbirşey anlamadım birşey çağrıştırmadı çok ilgisiz yaklaştım belkide ondan oldu.
        Sadece garçons.

Yorum

Ön yargım çok fena çalışıyor .
          Devam et iyi gidiyorsun sayın ön yargım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
            Ön yargım çok fena çalışıyor .
            Devam et iyi gidiyorsun sayın ön yargım
            Muratım entrasan bir şekilde sevdik biz parfümü.Mesala erkek versiyonu olan siyah şişeyi hiç beğenmedim ama bu versiyonu yaz kullanımına bile uygun diye düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fuatkaynak View Post

Muratım entrasan bir şekilde sevdik biz parfümü.Mesala erkek versiyonu olan siyah şişeyi hiç beğenmedim ama bu versiyonu yaz kullanımına bile uygun diye düşünüyorum
              Tamam silah zoruyla denerim o zaman

Yorum

Erkek versiyonunu Fahrenheit'a benzetmiştim ben.

Yorum

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben o kadar sevmedimki erkek versiyonunu birşeye benzetemedim

• anigemini
                  anigemini Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben kullandım. Sokağa atılan para diyorum kısaca.

Orjinal yazı sahibi: Minty View Post
                Sorun olmaz, su ana kadar ben Trendyol'da sorun yasamadım hiç. Fiyat uygunsa kaçırmayın :-)
                Trendyol'da 270 olması ve bu fiyatın Sevil'den daha uygun olması olabilecek en düşük fiyat olduğu anlamına gelmiyor yalnız. Özellikle bu tip yüksek fiyatlı ithal parfümler için Trendyol'dan alırken kullanılabilecek aşağıdaki gibi 5-6 tane site var. Buradaki kodu girip 20 - 30 lira daha da düşürmek mümkün. Yani her sitede birer tane olsa bile en az 5 - 6 ürünü bu şekilde daha ucuza almak öyle hayal falan değil. Ben uğraşamam derseniz, o sizin bileceğiniz bir konu tabii.
                Trendyol alışverişleriniz için kullanabileceğiniz indirim kodları, kampanya kuponları ve bedava hediye çeklerini sayfamızda bulabilir; satın alırken kazanabilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
                X