Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yves Saint Laurent - Black Opium

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yves Saint Laurent - Black Opium

Click image for larger version  Name:	black opium.JPG Views:	1 Size:	213.7 KB ID:	4804

2014 yılında piyasaya çıkan ve bu kadar kısa sürede oldukça popüler olan bir parfüm. İçeriğindeki temel notaları vanilya ve kahveden oluşuyor orta yaş bayanlar tarafından daha fazla tercih edilen bir koku. Opium serisine ait olup bir flankerdan daha fazlasıdır başlı başına bir parfümdür. 2 senede EDT ve EDP versiyonları dahil toplamda 8 tane flankerı çıkmıştır.

Sevmedim sevemiyorum bu parfümü...
    http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Hocam burada duralım bir saniye... Bu kokuyu ilk lansmanı yapılıp tekin amcaya geldikten ve kokladıktan sonra,hasta olmuştum...2015 de nişanlımla tanıştık,ilk buluşmada oda neee!!!
      Diyaloglar şu şekildeydi;
      --Parfümün çok güzel Black opium değilmi?
      -- Aaa nasıl yani nereden bildin?
      --Bende bir tebessüm...
      -- Galiba bir yakının yada eski arkadaşın kullanıyordu!!!
      --Hayır ben biraz manyağım yani parfümler hobim ve bu koku çok beğendiğim bayan parfümlerinin başında geliyor
      --Hmmm
      --Senin bu parfümü tercih etmen ne kadarda hoş bir tesadüf,bence parfüm konusunda çok zevklisin( bi mutlu olmakla birlikte,tribünlere oynamaya çalışmam)
      --Enteresan bir hobiymiş
      --Hobi ve aşk karışık...Beni tanıdıkça çözeceksin
      --Hadi bakalımm ( yüzündeki ifadeler hatırladığım kadarı ile bu smile'leri barındırıyordu)

Hala severek kullanıyor Black Opiumu...Yeni bir parfüm begendi.O parfümüde dilimin döndüğü kadar bir başlık açıp yazacağım

Yorum

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Okurken heralde 40 kere falan MaşAllah demişimdir , Allah korusun birlikteliğinizi hocam...

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Amin Batuhan hocam...Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Biraz maskülen bir tarafımı var bu parfümün banamı öyle geliyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
        Biraz maskülen bir tarafımı var bu parfümün banamı öyle geliyor
        Katılıyorum. İçerisindeki kahve ve baharatlar biraz maskülen bir hava katmış kokuya.

Yorum

En çok satılan kadın parfümlerinin içinde bir parça maskülen taraf olduğunu düşünenlerdenim; Angel, vintage No.5, Euphoria vs...

Yorum

İşleniyor...
          X