Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Violet Blonde Tom Ford

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Violet Blonde Tom Ford

En son Sephora'da testerını göremedim. Kör alışa ve günlük kullanıma uygun bir parfüm mü sizce?

Üretimi sonlandırılan bir koku olduğu için mağazalarda testır bulmak imkansız..
    Günlük kullanıma uygun ancak kör alış konusunda emin değilim.

Yorum

• misk
      misk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Cevabınız için teşekkürler.

Bence de kör alış riskli ... çiçeklere eklenmiş baskın bir deri kokusu vardı aklımda kalan. Bence güzel ama alıp kullanacak kadar çarpılmamıştım. Velvet orchid i tek geçerim...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• misk
      misk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Cevabınız için teşekkür ederim. Velvet Orchid im var, dediğiniz gibi harika ve sanırım kullandığım en kalıcı parfüm olabilir.

Violet Blonde merak ettiğim bir menekşe parfümü, ancak tozlu bir hissiyatı var mı bilemediğimden körlemesine almaya çekiniyorum. Insolence EdP, Balenciaga Paris, Armani Cuir Amethyste veya April Violets ile kıyaslama yapabilen olursa çok sevinirim...

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Violet Blonde , İnsolence ve B. Paris e hiç benzemiyor bence...Yazdığınız diğer iki parfümü denemedim ... evet tozlu bir hissiyatı var...menekşe ve süsen kökü üzerine işlenen süet ve pudra notalarından oluşan bir parfüm...açılışı epey keskin ama koku demlendikçe menekşe sakinleşiyor ve pudralı yumuşacık bir hal alıyor...benim en yakın bulduğum parfüm Nishane Vjola deneyebilirseniz...

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tuberose, iki yıl sonra teşekkürler Nishane Vjola'ya niyetlenmiştim bir ara ama o da piyasadan kalktı sanırım. Violet Blonde'u ise yakaladığımı sandım ama sadece stok hatasıymış. Bakalım, belki birgün bu menekşelerle yollarımız kesişir

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim 😊 sevgiler 💖

Bence kaliteli bir çiçekliydi. Ben iki kişiye hediye aldım ikisi de çok beğendi ve inanılmaz performanslı bulduklarını söylediler. Tom Ford'un tamamen Orchid üzerine abanmasını kınıyorum. Bunu da kullanan olurdu, dursundu, ne vardı? Bir sonraki parfümün içinde orkide olmasa da isminde Orchid olacak bu gidişle.

Yorum

İşleniyor...
    X