Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Fleur Musc for Her Narciso Rodriguez

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Fleur Musc for Her Narciso Rodriguez

Click image for larger version

Name:	o.50965.jpg
Views:	2341
Size:	282.0 KB
ID:	21060

''Narciso Rodriguez dendiğinde akla gelen pudramsı misk kokusuna eklenen, gül, paçuli ve şakayık, klasik versiyonun aynı etkileyiciliğinde ama oryantal etkisi azaltılmış bir koku.''
    Bir sitede böyle söylenmiş Narciso nun yeni kokusu için. Açıkçası içinde pambe biber notası bulundurması sebebiyle bende merak uyandırdı. Bu markanın kokularını genelde çok beğeniyorum. İlk fırsatta denemek istiyorum. Sanırım henüz mağazalara gelmemiş. Siz ne düşünüyorsunuz bu koku hakkında? Deneme fırsatınız oldu mu?

“Fleur musc was born from my desire to create a fragrance with the heart of musc surrounded by warm rich pink flowers which creates a unique rose.” - Narciso Rodriguez
    top notes: pink pepper
    middle notes:rose,peony,musk
    base notes: patchouli,amber
    Son Düzenleme pink pepper; 02-03-17, 00:12. Tarafından yapıldı.

Pembe rengi ve arkasında Calice Becker gibi bir parfümörün olması oldukça dikkat çekmeye yeter. Narciso Rodriguez de aslında ismi pekte fazla anılmayan ama oldukça kaliteli işlere ev sahipliği yapan bir marka.

Yorum

Burnuna cok güvendiğim bir değerli dostum, kokunun epey zayıf oldugunu söyledi :-(
      Ben henüz denemedim.

Yorum

Mağaza ziyaretlerinde hep unutuyorum denemeyi. Bi ara kör alış yapayım mı dedim ancak Narciso'larda temkinli olmakta fayda var.
        Aynı şekilde For Him Bleu Noir'ı da kör alış düşünüyorum ama emin değilim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
          Mağaza ziyaretlerinde hep unutuyorum denemeyi. Bi ara kör alış yapayım mı dedim ancak Narciso'larda temkinli olmakta fayda var.
          Bence kör alış yapma Murrjm,
          NR For Her L'Absolu da EDT'nin yanında body mist gibi kaldı. Son zamanlarda ters giden birşey var bu markayla ilgili.

Yorum

• murrjm
            murrjm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Doğru söylüyorsun Minty, o şişe,o absolu ifadesi neye istinaden oluşturuldu anlam veremiyorum hala.
            İlla ki NR alınacaksa For Her EDT ya da EDP alıp oturulmalı sanırım

Tam da sizin dediğiniz gibi kör atışı yaparak aldım bu parfümü, aslında hiç böyle şey yapmazken. Bvlgari Rose Goldea'nın 2. şişesi sonrasında yine gül ağırlıklı bir koku ararken parfümerideki satıcının önerisi ile denedim. Narciso'ları önceleri çok ağır bulurdum, bu parfüm 1-2 saat üzerimde kaldı ve çok beğendim. Şişeyi satın aldım ancak bilmiyorum sadece bana özgü bir durum mudur, pembe biberden sanırım parfümü ilk sıktığımda boğazımda kaşınma-gıcıklanma yapıyor, öksürüyorum falan Bunun dışında ise performansından çok memnunum, çiçek kokuları çok katmanlı ve zamanla açılıp güzelleşiyor. Pudramsılığı da kokuyu daha sofistike hale getirmiş, dinamik bir koku. Rose Goldea ise-ki onu da çok beğenerek kullandım-Narciso'nun yanında daha tekdüze ve yaşlı bir koku olarak kalıyor.
          Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post

Yorum

Ben severek kullanıyorum, tam bir bahar kokusu. Gül ağırlıklı kokular içerisinde YSL Elle 'yi de çok beğeniyorum. Hatta kalıcığı ve yayılımı Narciso dan daha iyi gibi benim tenimde.

Yorum

denediğim narcisolar içinde bence en iyisi fleur musc oldu. siyah şişe olan edt olanı çok keskin gelmişti. edp olanı da sıkıcı geliyor bi süre sonra. fleur musc öyle değil yumuşak kremsi güzel bir parfüm severek kullanıyorum

Yorum

İşleniyor...
              X