Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Anneme hediyelik parfüm seçiyoruz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Anneme hediyelik parfüm seçiyoruz

Arkadaşlar, anneme hediye olarak bir parfüm almak istiyorum ama kadın parfümleri hakkında bilgi sahibi olmadığım için seçemiyorum. Annem, kalıcılığı-yayılımı yüksek ağır parfümleri seviyor. O yüzden tasarımcı parfümlerden bu özelliklere uyan ve farklı kokan kışlık parfüm önerileriniz varsa çok mutlu olurum.

Benim kendi kişisel araştırmalarımda bunlar karşıma çıkmıştı: Velvet Teddy MAC, Angel Muse Mugler, Roberto Cavalli Signature EDP, Elie Saab La Parfum Intense EDP, Mon Guerlain Intense EDP, Club de Nuit Intense Armaf for women. Ama bu parfümler hakkında da yine bilgim yok. Bunlar hakkında da yorum yazabilirsiniz…

lancome poem, chanel coco noir uygun olacaktır sanırım...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Parfum's de Marley - Delina derdim ben. Loewe Quaizas quaizas quaizas , Guerlian Le Petite robe noire EDP (siyah şişe değil) , elie saab le parfum intense, Yves Saint Laurent Black Opium, Marc Jacobs Lola,

bunlara bakabilirsin. hem kalıcılık hem de yayılım açısından iyilerdir. Kokuları da hoştur. hepsini anneme almıştım kullandı. Fakat aralarında en iyileri Delinai quaizas ve black opium. Guerlian , loeweye biraz benzer koku olarak. onun daha meyveli vişneli hali ve daha kolay bulunuyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
        lancome poem, chanel coco noir uygun olacaktır sanırım...
        Teşekkürler! Şimdi L. Poeme'ye baktım da notaları ilgi çekici. C. C. Noir de kaliteli gözüküyor. Not aldım, bu haftasonu bir koklayım.

Yorum

• mizansen035
          mizansen035 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Quizas, Quizas, Quizas Loewe ,poemeye benziyor aslında biraz karakter olarak. ama çok daha kalıcı.

Keskin tozlu hissiyat ve tatlılık problem teşkil etmeyecekse, kalıcılık ve yayılım yönünden velvet teddy iyi bir tercih olabilir. Fikir vermesi açısından, bir hayli tobacco vanille benzeri olduğunu belirteyim. Yalnız bir kadının kullanabileceğinden çok daha keskin olması işleri zorlaştırabilir. Deneme imkanınız varsa deneyip öyle karar verin. 50 ml ini 300 liraya almıştım. Fiyat/performans açısından daha iyi seçenekler olabilir.
        Son Düzenleme _sefa_; 26-02-20, 11:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bir kadına yakışan en güzel parfümlerden biri Thierry Mugler Angel diyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mizansen035 View Post
            Parfum's de Marley - Delina derdim ben. Loewe Quaizas quaizas quaizas , Guerlian Le Petite robe noire EDP (siyah şişe değil) , elie saab le parfum intense, Yves Saint Laurent Black Opium, Marc Jacobs Lola,

bunlara bakabilirsin. hem kalıcılık hem de yayılım açısından iyilerdir. Kokuları da hoştur. hepsini anneme almıştım kullandı. Fakat aralarında en iyileri Delinai quaizas ve black opium. Guerlian , loeweye biraz benzer koku olarak. onun daha meyveli vişneli hali ve daha kolay bulunuyor.
            Hmm... Teşekkürler. Yazdıklarınızdan Black Opium EDP. YSL, Loewe Quaizas quaizas quaizas veya olmadı Guerlian Le Petite robe noire EDP'ye öncelik vereyim o zaman.

Orjinal yazı sahibi: _sefa_ View Post
            Keskin tütün ve tatlılık problem teşkil etmeyecekse, kalıcılık ve yayılım yönünden velvet teddy iyi bir tercih olabilir. Fikir vermesi açısından, bir hayli tobacco vanille benzeri olduğunu belirteyim. Yalnız bir kadının kullanabileceğinden çok daha keskin tütün, onlar için işleri zorlaştırabilir. Deneme imkanınız varsa deneyip öyle karar verin. 50 ml ini 300 liraya almıştım. Fiyat/performans açısından daha iyi seçenekler olabilir.
            Parfüm yorumu için teşekkürler. Açıkçası, aslında benim de kişisel olarak merak ettiğim bir parfüm. O yüzden onu da deneyeceklerim arasına alayım. Erkeklerden de kullanan varmış o parfümü sanırım. Annemle birlikte test etmeye gidersek o parfüm için tepkisini merak ediyorum.
            Son Düzenleme Aryan; 27-02-20, 21:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
              Bir kadına yakışan en güzel parfümlerden biri Thierry Mugler Angel diyorum
              Teşekkürler hocam. Sanırım şuan bir klasikle karşı karşıyayım Çünkü, şimdi Angel'e biraz baktım da; 92 çıkışlı, koku profili zengin bir parfüme benziyor. Eski bir koku olması da olgunluk isteyebilir -ki bu da anneme uyacaktır. Umarım sever de... Bu arada ödüllü bir parfüm olmasına rağmen fragrantica'da dislike sayısı biraz fazla gözüküyor. Ama onu da popülerliğine yordum biraz. Bilmem doğru mudur. Bakalım...

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                O dislike verenler sanırım bir parfümden ne aradığını bilmeyenler

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                İnsanlar taşıyacakları parfümden aynı şeyleri beklemeyebilir. Angel ilginç ve vurucu bir koku olabilir, parfümeride yeni bir dönem açmış olabilir, ancak üstümdeyken çok ağır geliyorsa, fiziksel rahatsızlık veriyorsa, kendime yakıştırmıyorsam, kişisel kullanımım açısından beğenmemem, ne aramadığımı bildiğimi gösterir.

Renier Perfumes Kisses Rain
              Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
              Tom Ford Black Orchid ve White Patchouli
              Mugler Alien Essence Absolue
              Versace Crystal Noir
              Christian Dior Poison

Benim de aklıma gelenler bunlar

Yorum

Dior Addict olabilir arkasında iz bırakır

Yorum

Kesinlikle Chanel Coromandel.

Yorum

Güzel öneriler gelmiş.
                    Ben de hanımefendiye şunları önereceğim:
                    Chanel No.5 EDP, Guerlain Shalimar, Lancome Poeme, Estee Lauder Beautiful, Cartier La Panthere.
                    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Shalimar👏🏼

xPixa volcanolover OğuzBey dewnew Herkese çok teşekkürler. Lancome Poeme, 2 oldu. Thierry Mugler Angel ile birlikte Mugler Alien Essence Absolue'ye de bakarım. Chanel No.5 EDP'ye bakarken de Chanel Coromandel'i test ederim. Dior'dan da Poison ile Addict'i not aldım. Guerlain Shalimar da dikkat çekici duruyor. Hepsini not aldım, yorucu olacak ama bakmaya çalışacağız. Hediye işi, bir parfümsever olarak bu vesileyle bana da çok şey katacak.
                    Son Düzenleme Aryan; 26-02-20, 20:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Coromandel’i bulursan kendine al bence 😊

Delina

Yorum

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Biraz baharlık niş oldu ama yine de teşekkürler.
                      Son Düzenleme Aryan; 26-02-20, 20:12. Tarafından yapıldı.

Miss Dior Le Parfum
                    Hermes Elixir des Merveilles
                    Chanel Coco Mademoiselle Intense

Nokta atış olabilecek 3 seçenek bence

Yorum

İşleniyor...
                    X