Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Versace Dylan Blue

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace Dylan Blue

Click image for larger version

Name:	Versace Dylan Blue yorum.jpg
Views:	2130
Size:	93.4 KB
ID:	82980

Versace Dylan Blue 2 yıl önce çıkan versacenin erkek kokusu. Henüz çıkmasından 2 yıl geçmiş olmasına rağmen bir hayli ilgi gördü. Bunun yine en büyük nedeni göreceli ekonomik fiyat ve genel beğenisi yüksek bir parfüm olması.

Bahar ve yaz aylarına uygun bir koku profili olan Versace Dylan Blue sentetik yapısından dolayı biz deneyimli parfümseverler tarafından çok fazla tutulmasa da genel parfüm kullananlar açısından oldukça beğenilmekte. Daha çok turunçgil ve ambroxan notaları etrafında gezen parfüm ortalama bir kalıcılık ve farkedilirliğe sahip. Risksiz her kesim tarafından beğenilebilecek temiz bir koku yorumunu yapabilirim Versace Dylan Blue için.

Ortalama 200-250 tl bandında sahip olabileceğiniz Versace Dylan Blue, 30-50-100-200 ml ebatlarında satılıyor.

Bir parfümü denediğimde, doğal olarak üst notalar ilk etkiyi yapar, ya beğenirim ya beğenmem. Bu parfüm o kadar sıradan geldi ki, hiçbir etki yapmadı, beğendim mi beğenmedim mi ona bile karar veremedim 😀 Kötü değil ama para verip bir şişesini alacağımı düşünmüyorum.

Yorum

Genel beğeniye hitap eden bir koku.
      İlk açılışı fena değil aslında ama hemen sonrasında oldukça sıradan bir deodorant havasına bürünüyor.

Yorum

İki arkaşıma hediye olarak aldığım ikisininde çok sevdiği bir parfüm, ama gelin görünki biri bana hediye etse dolaba girmeden başka birine yollarım ferah gibi görünüp bu kadar burnu yoran başka bir parfüm yok bence

Yorum

Yaklaşık bir yıl kadar önce bu hobiye ilk başladığım zamanlar hemen hemen her gün parfüm denemek için yollara düşerdim. Dylan blue'yu çok beğenip dekant edinmiştim. Ancak zaman geçtikçe burun gelişiyor ve beğeniler de değişiyor tabi. Şu anda genel beğeniye uygun olmasını bir yana koyarsak hiç olumlu bir yanı yok benim açımdan. Doldurma parfümler çizgisinde sıradan ve kullanmayı hiç düşünmediğim bir koku.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kız arkadaşımın 1 sene önce bana beğenerek hediye aldığı ve o zamandan şişede anca 2 3 ml kullanabildiğim sauvage gillerden genel beğeni kokusu

Yorum

Nedense gercekten beğendiğim kokulardan. Ama bunun daha doğal ve ayni markadan gelen rafine yaz kokusu versace eau fraiche daha tercih edilesi benim açımdan.

Yorum

Korkunç sentetik!! Gözümü yaşarttı ama inkar edilemez bi' mıknatıs... Çekiyor insanları üzerinize.
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

2016 veya 2017 performans olarak sonraki siselerden ustun bizzat 2018 sisesi ile 2017 siselerini kullandim buyuk fark var arada.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Burakkk
                    Burakkk Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aynı durum Eros içinde geçerli. Eskiden çok kalıcı ve silajı kuvvetli bir parfümdü Eros. Güncel versiyon oldukça sakin ve uçucu.

Kötü .

Yorum

Koku Performans Fiyat her açıdan üzmeyecek bir parfüm

Yorum

İşleniyor...
                    X