Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Vertus Monarch

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Vertus Monarch

Click image for larger version  Name:	monarch-800x740.jpg Views:	1 Size:	99.2 KB ID:	61965

Neyseki Vertus biraz daha özgün şişe tasarımına gidip Chanel Exlusive çakması şişelerinden kurtulmuş. Ama taklit parfümlerden bir türlü kurtulamamış Bu sene çıkarttıkları Monarch adlı çalışma Clive Christian X kopyası ama o kadar başarılı bir kopya ki ayırt etmek gerçekten çok ama çok zor. Hatta kalıcılık ve farkedilirlik yönünden daha iyi diyebilirim. Clive Christian X severler ucuz yollu bir alternatif olarak düşünebilirler

ben severim x i radarıma girdi şimdiden
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Fiyatıda pek ucuz değilmiş lidyana.comda 100ml 1550 tl kendi sitelerinde 510$, ayrıca yeni şişe tasarımlarıyla bütün parfümlerin fiyatları uçmuş.

Yorum

aynen öyle ben de sevindim 500-600 civarıdır diye, herhalde redbull kullanmış arkadaşlar kanatlandırmış resmen...

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Redbullun içinde kesin votka var

• Herod
          Herod Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          ona ne şüphe

Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
        Fiyatıda pek ucuz değilmiş lidyana.comda 100ml 1550 tl kendi sitelerinde 510$, ayrıca yeni şişe tasarımlarıyla bütün parfümlerin fiyatları uçmuş.
        400 liraya 200 lüğünü almayanı dövüyorlardı

Yorum

Hatta çok değil 2 sene önce 200 lüğünü 150 tl ye teklif etmişlerdi split yapmam için diğer forumda ben yapmamıştım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post

400 liraya 200 lüğünü almayanı dövüyorlardı
            yakında başlarlar yine dövmeye biz de dayak yemeden alırız bir tane

Yorum

Ucuz olunca tutmadi, bir de boyle deneyelim mantıgındalar sanırım. Buradan onlara bir ipucu vermek isterim, risk almak istemiyorsanız zaten belli olan hedef kitlenize orjinal parfümler tasarlamak daha akıllıca.

Yorum

İşleniyor...
              X