Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bleu de Chanel

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yakında dostumun 5 yıldır sabit kullandığı parfüm, nerede koklasam hatırlarım

Yorum

Bende edp sini severek kullandim ama fiyati hak Edermi?

Yorum

Bence fiyatınıda hakeden güzel bir aurası olan hem maskülen hem olgun bence çok güzel bir koku bir şişeyi bitirdikten sonra neden almadım bilmiyorum ama çok beğeniyorum hiç sıkıntısız bir parfüm bence.

Yorum

Bu arkadaşın hikayesi çok farklı bende. Son bir yıl içerisinde parfüm versiyonunu bir kez alıp elden çıkardığım edt versiyonu ise bir kez elden çıkarıp sonrasında tekrar edindiğim bir parfüm. Dolabımda duruyor kullanıyor muyum pek fazla değil ama mutlaka koleksiyonda olması gereken güvenli bir liman. Sabırla bekliyorum bir gün herkes susacak o konuşacak işte o gün için yaşıyorum 😁

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Frozenwings
            Frozenwings Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Haha, "herkes susacak, o konuşacak" güzel bir tabir olmuş.

Benim için öyle aman aman bir designer değil ama satıldığı fiyata alınacak alternatiflerden

Yorum

Fiyatını Kesinlikle Hakettiğini Düşünmüyorum.

Yorum

Edt edp dışında parfum versiyonunu gerçekten seviyorum

Yorum

Güzel bir koku ancak edpsi farkedilirlik ve kalıcılık acısından çok başarılı gelmedi. Parfum olanı bu acılardan güzel ama koku karakteri farklı onun da. Ferah bir parfumden ziyade odunsu bir parfüm.

Yorum

Edp versiyonuna sahibim koleksiyonuma kör alış yaparak eklediğim ilk parfüm, en çok sevdiğim parfüm kesinlikle keşke kalıcılığı biraz fazla olsaydı.. ozaman 10/10 verirdim.
                  koku sabunsu temiz 4 mevsim kullanılabilicek bi koku bence tam bi beyfendi kokusu.. kalıcılık 10/6 yayılım 10/8 koku güzelliği 10/10. Grlen 10/9,5 veririm

Yorum

İşleniyor...
                  X