Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Shiseido - Zen For Men - 2009

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Shiseido - Zen For Men - 2009

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	85.5 KB
ID:	35514 ​​​​​​​

Çok ilginç bir parfüm, meyveli, miskli, çiçekli, hafif derili, citruslu güzel bir ofis parfümü.. Parfümün içerisinde neler oluyor anlayamamın sebebi belki de Nashi armudunu ve yine Japon diyarlarında yetişen bir turunçgil olan Kinkanı daha önce hiç deneyimleyememiş olmam olabilir. Biri sarı elmaya benzeyen bir armut, diğeri de yassı domatese benzeyen bir mandalina gibi bir şey.

Sıvısının rengi sanki denizden doldurulmuş gibi mavi-yeşil karışımı ve ayrıca hoş bir şişe tasarımı var. Sprey'i 100ml şişenin sonuna kadar dayandı, ama sonradan sertleşti parmak kası yaptım resmen.

Oldukça özgün bir ve modern tasarıma sahip olan Shiseido Zen, sığınaklı bir liman ve keyifli bir parfüm. Bence Unisex olarak da kullanılabilir, hem kadın hem erkekte hiç sırıtmaz.

Onca designer parfümü arasından sıyrılan, hoş bir parfüm. 30-40ml bitirmişim ve elimdeki şişenin sonuna geldim. Bu süre zarfında her zaman keyifli bir parfüm oldu Zen.

Fas fas sıkmalık, şahane bir 4 mevsim parfümü ve adı gibi dingin bir yapısı var.

Benden geçer not aldı.

Bizimlasın Shiseido!

6.5 / 10

Tarz olarak Gucci Pour Homme II ile aynı klasmanda olan bir parfüm bana göre casual kullanımda her zaman tercih sebebi olabilecek bir yapıya sahip. Özellikle bahar ve yaz aylarına daha fazla yakıştırıyorum. Parfüm hobisine yeni yeni adım atan özellikle genç arkadaşlar için oldukça güzel ve dikkat çekici bir çalışma. Yapısı oldukça soft

Yorum

Gucci PH II'yi andırıyor evet ama Gucci daha atak biraz daha agresif Zen'e göre, hatta şişeleri de benziyor birbirlerine.. Zen daha dingin, kendini kanıtlama çabası olmadan takılıyor. Biraz pazarlama yanılgısı da olabilir ama beni sakinleştiriyor bazen

Yorum

Günlük kullanıma uygun, ılık havalarda iyi giden tercihen iç mekan kokusu.koku güzelliği iyi ama keşke performansı biraz daha iyi olsaydı 🙂

Yorum

2 şişe kullandım shiseido zeni. Çok da beğendiğim bir koku. Çok sıcak yaz günleri hariç her mevsim sığınılabilecek güvenli bir koku.

Yorum

Bu olması lazım çok uzun süre önce kullandım white edition da olabilir metalik kokmayan buram buram ferah ıhlamur şeklinde aklımda kalmıştı

Yorum

İşleniyor...
            X