Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford Noir

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Noir

Click image for larger version

Name:	tf noir.jpg
Views:	983
Size:	268.0 KB
ID:	34335

Aslında parfümü tanıtmaya şöyle başlayabilirim nasıl kokmak istediğini bilen karakterli açık ve net bir parfüm.

2012 yılında EDP formatında çıkmış Tom Fordun signature serisine ait erkek parfümü. Ferah tozlu turunçgiller ile açılıp orta civetten gelen hayvansılığı erkeksi çiçeklerle harmanlayıp farklı bir havaya giriyor, kokuya pudramsılık katan vanilya ve amber ile kapanışı yapıyor.

Şunu kesinlikle belirtmem gerekiyor kesinlikle yaş isteyen bir koku. Hatta ben bu kokuyu kokladığımda göbekli bir patron kokusuna benzettim. Lüksten ziyade para bende diye kokan bir parfüm. Diğer anlamıyla kroyum ama para bende diyor. Fazla gösterişli ve fazla ağır. Sıcak yaz mevsimi hariç her zaman kullanılabilir. Kapalı ortamlarda kullanımda ise mız mız söylentilere neden olabilirsiniz dikkat etmekte fayda var.

Uzun zamandır Tom Ford resmi internet sitesinde göremiyordum.Bu da üretimden kalktı sanırım ! En sevdiğim parfümlerden biriydi !

Yorum

Evet malesef üretimden kalkmış. Balonlu sakız kokan parfümlerin piyasa yaptığı bir dönemde insanların bu parfümü anlayabilmesini beklemek yersiz olurdu zaten. Yazık oldu.

Yorum

• murrjm
        murrjm Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Extreme versiyonun satışları kasıp kavurdu resmen.Onun yanında bu sönük kaldı tabi ! Noir Antracithe , EDT versiyon bile çok güzel kokulardı ancak Klasik EDP ile ayrı bir duygusal bağım vardı.Stok yapacağız artık

Taşıması En Zor Kokuların En Başına Bu Arkadaşı Koyabilirim.Hayvansallık Başta Çok Fazla Çok Dark,Koyu Bir Koku.

Yorum

2015 batch’ini kullanıyorum; aslında hayvansallığın ön planda olduğu kokuları çok sevmesem de Tom Ford Noir sevdiğim kokular arasında yer alıyor. İlk birkaç kullanımda çok alışamadığım zaman geçtikçe sevdiğim bir koku oldu.

Yorum

edt sini deneyen varmı? ben aşığım ? edp yi parfümeride denedim ama edt ile hiç alakası yokmuş gibi geldi belkide o an öyle hissettim...

Yorum

İşleniyor...
          X