Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yazlık Fresh parfüm önerisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yazlık Fresh parfüm önerisi

Arkadaşlar kör alış yapıcağım bana yazlık fresh bir koku lazım etkisi ve kalıcılığı iyi olan olmasını diliyorum önerilerinize açığım...

Kendim mağazada kasiyer olarak çalışıyorum yoğun oluyoruz haliyle koku etrafımdakilere hoş ve güzel gelmesini isterim yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Click image for larger version  Name:	ca.jpg Views:	1 Size:	61.1 KB ID:	32064
    Kalıcılık noktasında bu kokuları uzun süre kullanmış arkadaşların tavsiyeleri sizin için daha sağlıklı olur. Her ikiside yazlık güzel kokular olduğunu söyleyebilirim. imkanınız varsa bir deneyin derim..

Tabi bu arada bütçe önemli bir durum vereceğiniz fiyat aralığına göre daha farklı ve etkileyici koku önerileri diğer arkadaşlar tarafından da tavsiye edilir.
    Son Düzenleme Freeoud; 03-05-17, 00:41. Tarafından yapıldı.

Yorum

Abercrombie fierce genel beğeniye uygunluğu Ve kalıcılığı ile işinizi bir hayli görecektir

Yorum

• Hattab.
        Hattab. Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Abercrombie First İnstinct? Abercrombie fierce?
        Hangisi daha iyi hocam gözü karartıp İnstinct almayı düşünüyorum.

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Fierce tabikide

Yazan arkadaşların tavsiyelerinin yanına bir de Bentley Azure ekleyeyim.

Yorum

Nautica Voyage da fiyatı ve beğenilirliği ile iyi bir seçenek olabilir.

Yorum

Bende katılıyorum Frozenwings e Nautica Voyage hem fiyat hemde koku olarak çok başarılı. Şu da bi ayrıntı Fresh kokular kokular performans olarak bi yerden sonra yoğunluktan ötürü zayıf kalabiliyorlar.

Yorum

Versace dylan blue, Azzaro wanted ve Ajmal utopia ii onerebilirim size.fp olarak başarılı bulduğum kokular.

Yorum

Bentley Azure

Yorum

olfactive studio flashback.
                kimseyi rahatsız etmeden güzel kokabilirsiniz.
                Sadece garçons.

Yorum

Tom Ford Grey Vetiver

Yorum

Bentley Azure acayip kalıcı tenden gitmiyor kolayca

Yorum

bence kör alış gibi bir hataya düşme hangi parfüm olursa olsun denemeden alınmamalı. internette ferah kokuları araştırıp liste oluşturduktan sonra mağazalarda denemelisin bu en etkili yöntemdir. Türkiye şartlarında parfümler gerçekten pahalı paranız çöpe gitmesin

Yorum

terre eau fraiche adg profumo bleu de chanel dolce gabbana light blue

Yorum

Hermes eau citron noirdeki limon kullanımını çok beğendim yaz için mantıklı bir alternatif.

Yorum

Nautica Voyage bu kategoride harikalar yaratmayan ama hedefi tam 12 den vuran koku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X