Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Valentino Uomo İntense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: xPixa
    Zamanında 1 şişe kullanıp bitirip sonra 2. şişesini alıp onun da %75'ini kullanmama rağmen DHI'ye benzetemeyen bir tek ben mi varım ? DHI'in 2007'de çıkan ilk versiyonunu bilmiyorum ama Valentino'da deri net bir şekilde benim burnuma geliyordu. DHI'da zaten deri yok ve DHI nedense bana hep daha naif gelmiştir. Zamanında Valentino seçmemin tek nedeni de DHI'in reformülasyon kurbanı olmasındandı.
    Senin sayende bu parfümü keşfettim cınar hocam elimde dhi de var ama performansta valentino 1-2 tık daha iyi gibi vazgeçilmezim oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Ben bu yıl kullandım bir şişe. Bende performans kötüydü. DHİ deki o pudra kokusunun azaltılmış ve biraz deri eklenmiş hali gibi geldi bana. Performanstan memnun kalmadığım için bir daha kullanmam. Bununla birlikte DHİ in kokusu daha güzel ve çekici bence

Yorum

Beni çok arada bırakan bir koku alıp almamakta sürekli gittiğim parfüm

Yorum

DHI hiç kullanmadım ama yorumlarında sürekli kullanılan “ruj kokusu, makyaj çantası kokusu” betimlemelerini Valentino Uomo İntense için de kullanabileceğimi söyleyebilirim.
          Kokunun alt notlarında ise DHI için çok da okumadığım vanilyalı sütlü kahve aroması geliyor burnuma, vanilya açıklanan notalarda var ama kahve yok.
          Benim beğendiğim bir koku oldu.

Yorum

İşleniyor...
          X