Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Caron - Pour Un Homme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Caron - Pour Un Homme

Click image for larger version

Name:	caron pour un homme.jpg
Views:	284
Size:	361.2 KB
ID:	22571

O geçmişten gelen bir hazine ve klasik. 1934 yılındaErnest Daltroff tarafından tasarlanmış ve Caron markası altında satışa konulmuş zamansız bir parfüm. 85 yıl sonra bile severek kullanılıyorsa başka söze gerek yok demektir. Lavanta misk ve vanilyanın eşsiz birleşimi. Günümüzde kilian ın A taste of heaven ı bile ilham kaynağı olmuş kült yapım. Fiyat performans olarak kilianı cebinden çıkarır orası ayrı bir durum.

Lavanta sonrası vanilya kulağa hiç hoş gelmemişti. Beğenmeyeceğimi ve bu iki notayı uyumsuz bulacağımı düşünürken birkaç ml olan küçük bir dekantla birkaç kez çok keyifli anlar yaşadım. Beğendim mi? Evet. Eğlendim mi? Evet. Her parfümsever denemeli mi? Evet. Şişeli alır mıyım? Hayır

Yorum

Başındaki lavanta çok kuru gelsede vanilyamsı kısıma geçmesi bir anda parfümü farklı kulvara sokuyor doğal kokan hoş bir parfüm diyorum.

Yorum

Çok denemek istiyorum, ama ulaşamadım.

Yorum

bu biraz dede işi gerçekten.dikkat edilmesi lazım

Yorum

Lavanta kullanımı mı yaşlı hissettiriyor?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Frozenwings View Post
              Lavanta kullanımı mı yaşlı hissettiriyor?
              lavantayı çok severim. markanın diğer parfümü olan third man'de aromatik ve canlı bir lavanta kullanımı var. pour un homme da ise lavantadan ziyade rahatsız eden parfümün kuru ve tozlu yapısı.Çok uzun zaman önce kullanmıştım ve sevmemiştim.2014 ve 2017 de flanker'ları çıkmış denemek isterdim biraz daha modernize etmişlerse güzel olabilir

Yorum

kiliandan çok daha doğal rafine bir lavanta kullanımı var o yüzden parfümün hakkını teslim etmek gerekir..ama çok baskın lavanta kullanımı beni rahatsız ediyor.birde çok beğendiğim penhaligons lavandula daki lavanta çok iyi kullanılabilir ama parfüm sonlara doğru gittikçe feminenleşiyor..

Yorum

Reformule olmadan önce deneme fırsatı bulmuştum müthişti.... Ama güncel versiyonu çok tene yakın ve sönük geldi, pek de bulunamıyor şimdiler de

Yorum

İşleniyor...
                  X