Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Cartier Declaration D'un Soir

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Cartier Declaration D'un Soir

Benim çok sevdiğim , gül-karabiber-sandal üçlüsünün hakim olduğu, değişik aurası olan bir parfüm. İncelemem bitmiştir.Saygılar
    Son Düzenleme Bahoo; 20-02-17, 03:10. Tarafından yapıldı.
    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Hahahahah. Süpersin Baho. Çok detaylı bir inceleme. Teşekkürler.

Yorum

Benim en sevdiğim gül kokularından birisidir. Kesinlikle genel beğeniye uygun ve her dönem kullanılabilecek bir koku. Oryantal güller gibi boğucu değil.

Yorum

Benim bir türlü deneyemediğim parfümdür. Her an ulaşılabilir olduğu içinde bir ara denerim dediğim göz ardı ettiğimdir. Zaten her zaman böyle değilmidir. İnsanlar kalkıp binlerce kilometre yol katederek aslında size 10 km mesafedeli bir yeri gezmeye gelirler ama siz hep bir ara giderim nede olsa ayağımın dibinde deyip hep ertelersiniz. Ne kadar zor ulaşılırsa o kadar çekici oluyor buna kanaat getirdim

Yorum

• Hattab.
          Hattab. Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Parfümü aldım eve kargolattım evde öylece duruyor 200gün sonra koklarım bende...

Beni mest eden ve gül notasını sevdiren kokudur. Açılışındaki sivrilik de, kapanışındaki kremsilik de harika. Hastasıyım.

Yorum

Süper inceleme, minimalist ve güzel bir parfüm gerçekten

Yorum

Bu parfümü tecrübe ettikten sonra Cartier markasını takip etmeye başladım. Designer tayfadan oldukça kaliteli işleri var.

Yorum

Gül sevmeyen bir kişi olmama rağmen güle olan bakış açımı değiştiren bir parfüm oldu kendisi. Dikenli tozlu ve karalık bir gül diyorum kendisine. Gothic bir tarafı var bence

Yorum

Evet, oldukça maskülen bir gül kullanımı var.

Yorum

Karabiber biraz daha naif kullanılsaymış çok beğendiğim bir parfüm aslında. Fakat fazla biberli geldiği için elden çıkardım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burakkk View Post
                    Karabiber biraz daha naif kullanılsaymış çok beğendiğim bir parfüm aslında. Fakat fazla biberli geldiği için elden çıkardım.
                    Karabiberini ben de fazla buldum açıkçası yoksa daha iyi olabililirdi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burakkk View Post
                      Orjinal yazı sahibi: mm.olcayto View Post

Karabiberini ben de fazla buldum açıkçası yoksa daha iyi olabililirdi.

Hatırladığım kadarıyla intense versiyonunda karabiber daha geri plandaydı.

Yorum

• Burakkk
                        Burakkk Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Öyleyse kesinlikle denenmeli hocam 🤗
                    İşleniyor...
                    X