Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Supremacy Silver Afnan

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Supremacy Silver Afnan

Supremacy Silver Afnan

Click image for larger version

Name:	supremacy-silver-100-ml.jpg
Views:	2018
Size:	96.5 KB
ID:	15465
    Tepe Notası
    Elma,Bergamot,Siyah frenk üzümü,Ananas
    Kalp Notası
    Gül,Huş,Fas Yasemini,Paçuli
    Dip Notası
    Meşe Yosunu,Musk,Ambergris,Vanilya

http://www.fragrantica.com/perfume/A...ver-27352.html

Koku için aventusun en iyi klonu olduğu söyleniyor ve edp formunda. kalıcılığı ve farkedilirliğinin iyi olduğu söyleniyor fiyatı türkiyede 200 tl civarında benim yaz için alacağım parfüm gibi duruyor şimdilik.
    iyi forumlar

Avuntusun en iyi klonudur evet. Ancak meyveler daha baskın geliyor bana. Performansı biraz vasatın altında oldu bende

Yorum

Her zaman dediğim ve söylediğim birşey vardır taklitler asıllarını yaşatır diye. Aventus varken ve ulaşılabiliyorken aventus kullanmak daha mantıklı. Tabi arada ki fiyat farkına bakacak olursakta afnan bütçesi kısıtlı olan arkadaşlar için oldukça iyi bir alternatif olacaktır

Yorum

Aventusa benzerlik %90 larda diyebilirim. En iyi aventus klonu olduğu bir gerçek.

Öncesinde Aventus kullanmış biriyseniz orta notalardan sonra gelen sentetiklik sizi rahatsız edecektir.

Fiyatına göre güzel bir yazlık.. F/P ürünü.

Yorum

Ab lomani Silvercıyım ben. Yemin ederim Aventus'dan yaklaşık 3x daha çok övgü aldım eğer derdimiz bu ise Yazın tatilde 3 günde 10-15 ml Afnan dekantı bitirdim. Bir Allah'ın kulu da iltifat etsin..

Yorum

Koku benzerliği güzel ama kalıcılık maalesef Aventus kadar iyi değil. Adamlar bildiğin Aventusun açık parfümünü yapıp kendi markası altında satıyorlar işte..
            Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Afnan supremacy silver güzel ama performans tatmin edici değil malesf.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ainos View Post
                Afnan supremacy silver güzel ama performans tatmin edici değil malesf.
                Kesinlikle katılıyorum 👍🏻

Yorum

Performans bakımından oldukça tatmin edici olduğu söylenen ve Aventus'un en iyi dupesi olarak gösterilen (forumlarda ve frag'daki Aventus severlerin oldukça büyük bi' kısmı) Armaf - Club de Nuit Intense Men

Şuan sadece yurt dışından temin edinilebiliyor ve fiyatı da çok komik. Tabi ki Creed kalitesi beklemek şaka yapmak demek ama Aventus'un saçma sapan astronomik fiyatıyla cebelleşmek istemeyenler bunu da bi' araştırabilir.
                  - Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

Harmanı sofistike bir parfüm; yasemin kesinlikle yok...bir şişe daha alırım; performansı gayet iyi ve insanlar parfümü soruyor.

Yorum

Aventus'dan hoşlanan birisi olarak bu Supremacy silver az çok merak ettiğim bir konu. Ananas içerikli kokular genel olarak zaten hoşuma gidiyor. Ama Umut hocamın mesajını okuduktan sonra performans olarak çokta bir şey beklenmemesi gerektiğini düşünmüyor da değilim: D ( 3 günde 15 ml, günlük 5 ml buna rağmen kimse farketmiyor.) 1 ml 10 fıs olsa 5 ml 50 fıs yapar. Günde 50 fıs ne yaptın sen Umut hocam

Yorum

Yaklasik 4-5 farkli kopyasina sahip oldum Aventusun, ve bu en yakini. Herhangi bir ucuzluk icermeden, direk meyveli halini yansitan ve notalarin cok canli ve gercekci koktugu tek kopya. Performans'i malesef iyi degil ancak yaninizda decant tasiyarak o problemi cozebilirsiniz. 200TL cok iyi bir fiyat bunun icin gercekden.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
                          Ab lomani Silvercıyım ben. Yemin ederim Aventus'dan yaklaşık 3x daha çok övgü aldım eğer derdimiz bu ise Yazın tatilde 3 günde 10-15 ml Afnan dekantı bitirdim. Bir Allah'ın kulu da iltifat etsin..
                          Ab lomani Silver ı nereden bulabiliriz

Yorum

Arada Aventus kullanmaya kıyamadığım da kullandığım kokudur kendileri. 2011 batch Aventus kullanmış biri olarak Afnan silver kopyadan öteye geçemez ve sulandırılmış hali olarak kalır.

Yorum

Açılış çok benziyor ama daha sonrasında koku tek düze ilerliyor bende...Aventus'da bulunan bir kaç nota bu kokuda kesinlikle yok ama hangileri bilmiyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X