Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Thierry Mugler Pure Malt

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Thierry Mugler Pure Malt

Click image for larger version  Name:	a-men-pure-malt-3.jpg Views:	1 Size:	99.9 KB ID:	14324

A-Men flankerları içinde ülkemizde pure havaneden sonra en çok sevilen parfümü (Gerçi ben pure maltı daha çok seviyorum) Açılışındaki güzel bir içki kokusu ardından gelen meyve notalarına oryantel bir dokunuşla klasik a-men dnası üzerine kurulmuş kalıcılığı ve farkedlişrliği oldukça iyi olan ve fiyatı hiç te cep takmayan tam bir fiyat performans parfümü. Kış ayları için oldukça ideal ve iç ısıtan kokulardan

Şu noktada Altuğ beye katılıyorum. Benim açımdanda Pure Malt kesinlikle PH'den önce gelir. Pure Malt'ın tende beklemiş hali çok nefis bir kokuya evriliyor.

Yorum

Amen serisi F/P olarak en başarılı çalışmalardan birisi. Pure malt en sevdiğim designerlardan birisi, sanırım ona olan sempatim içeriğindeki turba kömüründen kaynaklanıyor.

Yorum

Sanıyorum single malt viski merağımdan olsa gerek , bu parfüme özel bir ilgim var , elimdeki şişe bitmek üzere , yenisi lazım . özellikle bu havalarda , 2-3 fıs ile kendime sıcak , hoş bir bulut ouşturuyorum. yayılımı rahatsız etmeyecek düzeyde , kalıcılığını da iy buluyorum. tek sorunum , o rubber şişe ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fergus View Post
          Sanıyorum single malt viski merağımdan olsa gerek , bu parfüme özel bir ilgim var , elimdeki şişe bitmek üzere , yenisi lazım . özellikle bu havalarda , 2-3 fıs ile kendime sıcak , hoş bir bulut ouşturuyorum. yayılımı rahatsız etmeyecek düzeyde , kalıcılığını da iy buluyorum. tek sorunum , o rubber şişe ...
          Kilian Single Malt denediniz mi Fergus hocam?

Yorum

• ibrhm
            ibrhm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Viski severler boşuna TM ile vakit kaybetmeyin, bütçeyi Single malt icin kullanın.

• Fergus
            Fergus Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yok üstad daha oralara gelemedik , Kokuyu araştırmıştım ... kendi çapında seveni çok anladığım kadarı ile. Pure Malt boozy olarak belkide şişeli olarak ilk ve tek kullandığım koku . Bana cask strenght olarak şişelenmiş sherry fıçılı bir malt ı anımsatıyor . Macallan 10 yrs CS gibi . sadece biraz daha tatlı. Karşıma çıkarsa Killian ı denemek aklımda.

Single malt, apple brandy ve criminal of love lazım bize ( Altuğ Bey sözüm size )

Yorum

Aynı fikirdeyim, bana göre de Malt Havane dan açık ara üstün. İkisini de denedim, Malt sessiz sade TM in en iyisi.

Yorum

1996 çıkışlı kült parfüm A*Men’in 2009 yılında çıkan, büyük beğeni toplayan hatta satış rakamlarıyla orjinalini dahi sollamayı başarmış “flanker”ı; meyveli, tatlı bir viski parfümü…

Parfüm, meyve notalarıyla birlikte çok canlı bir şekilde açılıyor. Orta ve diplerden gelen vanilya ve karamel notalarıyla da birlikte tatlılığı yüksek bir parfüm ortaya çıkıyor. Orijinal A*Men DNA’sına sadık kalan bu parfümde az da olsa hissedilen kahve notası iç ısıtıyor, paçuli de kendini biraz hissettiriyor.

Evet, viski-malt hissedilen notalardan ama o kadar kompleks bir parfüm ki direkt viski parfümü demek A*Men mirasına haksızlık olur. Sivri bir viski kullanımından söz edemeyiz. Bu parfümü kullandığınızda kimse sizi dipsomanyak sanmaz veya polisler, size sorun çıkartmaz. Kıyafetlerde, daha çok tatlı, sütlü, vanilyalı, karamelli hafif gurme bir iz bırakır.

Bu parfüm gece için harika bir “clubbing” parfümü. Bu parfüm, çok canlı, enerjik ve eğlenceli… Bu parfüm bir barda tek başına oturmayı pek sevmiyor. Bu parfüm, dans etmeyi seviyor. Bu parfüm için gece çabuk bitmiyor.

Koku profili olarak sonbahar ve kış gecelerine çok yakışan bu parfümün yayılımı ve kalıcılığı ise EDT. formülasyonuna göre çok çok iyi. Gençlere ve kendini genç hissedenlere çok yakışan bu parfüm, tatlı parfüm sevmeyenler için ise kör alışa uygun değil.

Kalıcılık: 8/10

Yayılım: 9/10
              Son Düzenleme Aryan; 24-03-20, 16:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

Senide sevmiim, en yakın zamanda çıkaracam elden bakalım şu virüsten kurtarırsak

Yorum

Uzun bir süre arayıp hiçbir yerde bulamadığım, üretiminin durduğunun söylenmesiyle üzüldüğüm, ama bir gün bir yerde şansa karşılaştığımda çok mutlu olduğum ve hemen kaçırmadan satın aldığım bir parfüm.

Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
                  Senide sevmiim, en yakın zamanda çıkaracam elden bakalım şu virüsten kurtarırsak
                  Elden çıkarmaktan zorlanmayacağınız bir parça, emin olabilirsiniz.

Yorum

kesinlikle stok yapılması gereken bir parfüm reformüle öncesi geriden gelen çamın kokusuna mest olmuştum ve görkemli hat hatır sorduran bi parfüm şuan elimdeki aşırı tatlı geliyor ahhh pure malt

Yorum

Bir türlü o viski notasını algılayamadım parfümdür kendileri benim için.Le Male den bile tatlı

Yorum

Çok güzel viski ve meyve notalı parfüm bide bulabilsek almak için elimde çok az kaldı

Yorum

Hangi reformule oldu acaba

Yorum

İşleniyor...
                          X