Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Comme des Garcons 2 Man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Comme des Garcons 2 Man

Öncelikle Comme des Garcons bir çok yerde niş olarak geçen bir marka. Olay farklılık ve genel beğeniyi umursamamak olarak bakılırsa kesinlikle niş fakat sonuçta designer bir marka.

Comme des Garcons 2 Man O isli dumansi odun kokusunun yaninda o kadar ferah geliyorki yazin bile favorilerim arasinda. Kesinlikle her kullandığımda kendimi çok iyi hissetmemi sağlıyor. Markanın Black le birlikte en sevdiğim kokularından.. Buda 3 - 5 nichekiller dan birisi nazarımda..

Click image for larger version  Name:	14291061744743.jpg Views:	1 Size:	208.6 KB ID:	1212
    Son Düzenleme mseren; 14-01-17, 18:26. Tarafından yapıldı.

Orjinal yazı sahibi: mseren View Post
    Comme des Garcons 2 Man O isli dumansi odun kokusunun yaninda o kadar ferah geliyorki yazin bile favorilerim arasinda.
    Ben de kış için içimi ısıtan bir parfüm diyecektim...

Aynı koku , farklı kişilerde nasıl da farklı hisler uyandırıyor.

Yorum

Markanın kendine has tarzı ile bütünleşmiş muhteşem bir odunsu. Tarz olarak Gucci pour homme ve bentley absolute e çok benzemekte. Onlardan ayıran en büyük özelliği isli odunsu yapısı. Ve hafif tütsülük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Yani ilk denemelerde sevmesemde şişe almaya kadar yanaştı ilişkimiz. Kesinlikli güzel bir koku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Yazın kullanıyorum diyenler var benim Aklım almıyor. Şimdi otobüsteki insanlar tip tip bakıyor yazın düşünemiyorum.
          Sadece garçons.

Yorum

Halihazırda severek kullandğım, kendimi iyi hissettiren nadir kokulardan bir tanesi.Benzerlik olayına gelince, bende hiç bir çağrışım yapmadı.

Yorum

Söylentiye göre Mark Buxton uzun süre çalışıp birkaç formül hazırlıyor ve en beğendiği versiyona "no vetiver" diyor, CDG bunu beğeniyor ama bazı değişiklikler talep ediyor. Buxton, istendiği gibi bu formülü biraz daha reçinelerle destekleyip CDG'ye (GDG 2 Man), CDG'nin değişikliğe uğrattığı "no vetiver" formülünü de CDG'nin izniyle hiç değiştirmeden Le Labo'ya (Vetiver 46) veriyor. Ve ben ikisini de sevip alıyorum.

Yorum

çok sevdiğim odunsulardan. kendine has bi koku kesinlikle. ama genel beğeni kokusu değil bence

Yorum

Man'i ayrı unisex i ayru güzel.Aynı tabanda oluşturulup cinsiyet ayrımı çok ince nüanslarla ayarlanmış şaheserler bence.
                  Baş ucu odunsularındandır Man.

Yorum

En sevdiğim odunsulardandır kendisi. Tütsü, is ve dumanlı. Tek eksiği kalıcılığı bence. Gün içerisinde yenilemek gerekiyor..

Yorum

Aslında kalıcılığı fena sürmüyor da ilk saatten sonra farkedilirlik çok düşük gidiyor

Yorum

Açılıştaki aldehitli tütsü ilk etapta baş ağrısı ve mide gıcıklanması kombolarını beraberinde getirecekti ki; inat edip direkten döndüm. Timbuktu ile beraber türünün en iyi örneklerinden.

Yorum

Parfüm gibi parfümlerden. Futurist Vintage Maskülen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mseren
                            Öncelikle Comme des Garcons bir çok yerde niş olarak geçen bir marka. Olay farklılık ve genel beğeniyi umursamamak olarak bakılırsa kesinlikle niş fakat sonuçta designer bir marka.

Comme des Garcons 2 Man O isli dumansi odun kokusunun yaninda o kadar ferah geliyorki yazin bile favorilerim arasinda. Kesinlikle her kullandığımda kendimi çok iyi hissetmemi sağlıyor. Markanın Black le birlikte en sevdiğim kokularından.. Buda 3 - 5 nichekiller dan birisi nazarımda..

Click image for larger version  Name:	14291061744743.jpg Views:	1 Size:	208.6 KB ID:	1212
                            Sisesi dik durmuyor.. kesinlikle 'niche'

Sent from my Passport using Tapatalk

Yorum

Bana çok ağır geldi.
                              Mürekkep notası fazla baskın.

Yorum

• Medea
                                Medea Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bu parfümde mürekkep kokusu ya da onu andıran bir şeye rastlamadım, muhtemelen Comme des Garçons 2'yi kastediyorsunuz.

• yanqoue
                                yanqoue Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Karıştırmışım.
                            İşleniyor...
                            X