Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Lalique Encre Noire A L'Extreme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lalique Encre Noire A L'Extreme

Click image for larger version

Name:	lalique-encre-noire-a-l-extreme.jpg
Views:	3558
Size:	84.0 KB
ID:	12104

Üst Notalar:Bergamot,Elemi Reçinesi,Çam,
    Orta Notalar:Zambak,Vetiver,Tütsü,
    Alt Notalar:Paçuli,Sandal Ağacı,Benzoin.

Orjinaline ek olarak yine vetiver tabanında yumuşatılmış kremsi ve tütsülü bir havaya sahip.Kalıcılık iyi,farkedilirlik orta seviyede.Kışın kullanılacak parfümlerden.

Encre Noire'in EDP sürümü gibi düşünüyordum ama söylediklerinizden çok da o sonuca ulaşamadım.
    Ben Encre Noire'in özellikle performansından şikayetçiyim.

Yorum

• ibrhm
      ibrhm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Encre noire kullanan kişi tarafından fark edilmese de yayılımı cok iyidir. Bir de çevrenize sorun derim.

Edt versiyonunu daha başarılı bulduğum. Karanlık vetiver yorumunun en güzel örneklerinden biri.

Yorum

Ya o kadar merak ediyorum bir koklayamadım bu versiyonunu Ama Encre Noire edt nin yeri herzaman ayrı olacaktır

Yorum

Gayet güzel bir koku fakat extreme tabiri yanıltıcı olabilir.

Yorum

Sport bir tık daha iyidi sanki bundan şişedeki sıvı sizi şaşırtmasın parfüm koyu ama performası çok açık hemen hemen edt ile aynı gibi bir farkla edt daha üstün koku açısından ise EDT benim tercihim olurdu

Yorum

Ceyhun Hocam sayesinde, Encre Noire A L'Extreme benim de beğenerek kullandığım bir koku oldu..

Yorum

Encre benimde favorilerimden,performansını gayet yeterli görüyorum.Extreme versiyonu ise edp olmasına rağmen Encreden bir tık daha zayıf fakat güzel bir odunsu bu tarz parfümler tam benlik.

Yorum

Extreme versiyonu, ana akım parfümler içinde gene farklı bir yerde durmayı başarmış bir parfüm. Performansının orijinal Encre Noire'dan bir tık daha geride olduğuna katılıyorum. Koku olaraksa orijinal Encre Noire'daki kimi zaman sentetik hissettiren hava burada yok, daha sıcak ve yumuşak.

Yorum

Encre o kadar cok tutuldu ki beklentiler de yükseldi doğal olarak. Bu beklentiden dolayı da extreme etkilenmiş olabilir ama doğal bir çalışma yapılmış diye düşünüyorum. Encre' nin yeri farklı bizim için herşeye rağmen.

Yorum

ya ayıp olacak belki ama bir vetiver sever olarak, o kadar vetiver parfüm(jovoyundan v cantosuna,terresinden montalesine grey vetiverinden guerlainine kadar) tüketmeme rağmen ben encre noir i daha koklayamadım bile

Yorum

Ben bu parfumu severek kullaniyorum; Encre Noire'i ise o kadar degil...

Yorum

Encre Noire'e göre daha kullanılabilir buldum.edp'nin edt'sine göre daha yumuşak ve sıcak olduğunu düşünüyorum.

Yorum

Oduncu gömlekleriyle birlikte kullanmayı sevdiğim bir koku. Sonbahar ve kışa çok yakışan ağacımsı-odunsu, aromatik grubundan bir parfüm. Haiti ve java olmak üzere 2 farklı vetiver kullanımıyla tam bir vetiver üzerine kurulu… Selvi ağacı, yine parfüme ağacımsı havayı katan bir nota. Bu parfümden bahsederken es geçilmemesi gereken bir diğer önemli nokta da dumansı oluşu. Kullanırken başlangıcı ile bitişine bakıldığında çok değişen bir parfüm değilmiş gibi gözüküyor.

Olgun, maskülen ve kuru bir parfüm, tatlılık yok! Pek agresif değil. Açılışından çok zaman geçmeden sonra tene yaklaşıp, bende yayılımının düşük olduğu izlenimini yaratsa da hiç beklenmedik zamanlarda iltifat aldırması ve kendini sordurmasından dolayı "yayılım" için çok da kötü bir şey söylemek istemiyorum. Kalıcığı çok iyi olmasa da iyi, yeterli düzeyde.

Çeşitli platformlarda konuşulan, “niche” kalitesinde olduğu söylenip tavsiye edilen, uygun fiyatlı olmasından ve test etme imkanımın olmamasından dolayı kör alış yaptığım ender parfümlerdendi. Ve pişman etmedi…

Click image for larger version  Name:	Encre-Noire-à-lExtrême-by-Lalique-Review-1.jpg Views:	0 Size:	42.4 KB ID:	150605
                        Son Düzenleme Aryan; 01-03-20, 10:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

erkeksi ve tatlılık barındırmayan parfüm severlerin gözü kapalı alabileceği fiyat avantajı olan bir parfüm ülkemizde satılan pahalı olmayan bir parfüm fiyatını sonuna kadar hakediyor.
                          encre noire bende baş ağrısı yapmıştı biraz sentetik gelmişti ama bu daha yumuşak huylu çoğu niş parfümden güzel.

Yorum

İşleniyor...
                          X