Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ajmal Evoke For Him EDP

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ajmal Evoke For Him EDP

Merhaba. Aranıza yeni katıldım. Normalde kör alış yapma taraftarı değilim ama fiyatı oldukça uygun olduğu için şansımı denemek istedim. Ve pişman olmamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bahsettiğim parfüm Ajmal Evoke.

Baharatlı-aromatik bir parfüm. Spicebomb ve La Nuit sevenlerin bunu da sevebileceklerini düşünüyorum. İlk sıkışta burna biraz sentetik gelse de 2-3 dakika içerisinde kaliteli bir koku olduğunu hissettirmeye başlıyor. Kakule ve lavanta notaları baskın. Yeşil Elma notası da güzel kullanılmış. La Nuit kadar güzel diyemem ama benzerlik var.

Üst nota: Bergamut, Yeşil Elma, Lavanta
    Orta nota: Kakule, Ardıç, Iris, Bambul otu
    Alt nota: Güve otu, Sandal Ağacı, Misk

Ağır maskülen diyemem ama unisex de değil. Dört mevsimlik. Günlük kullanıma uygun. Genel beğeniye hitap eder. Ben Morhipo'dan 135 TL'ye aldım. Aynı fiyata Trendyol'da da satılıyor. Parfümün Türkiye distribütörü Alghabra. Kutusunun arkasında jelatini olmasına dikkat edin. Performansı şaşırtıcı derecede iyi. Tenimde kalıcılığı ortalama 8-10 saat oluyor. Daha evvel Spicebomb kullanmıştım bence kalıcılık anlamında bu parfümün yanına yaklaşamaz.

Koku Güzelliği: 7/10 (La Nuit'e 8 verirdim)
    Kalıcılık: 8/10
    Farkedilirlik: 7/10
    Fiyat-Performans Oranı: 10/10
    Son Düzenleme 8 Million Stories; 08-01-19, 20:41. Tarafından yapıldı.
İşleniyor...
X