Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Jean Luis Scherrer (Vintage)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jean Luis Scherrer (Vintage)

cantona8

Click image for larger version

Name:	Jean Luis Scherrer.jpg
Views:	183
Size:	26.5 KB
ID:	82431

Jean Luis Scherrer (Vintage): Adam gibi parfüm işte! Kuru ve yaş yeşil yapraklar, egzotik yeşil bir tema, beyaz çiçeksiler, karanfiller, güller... Açılışında neler yok ki. Enfes bir vintage deneyimi. Orta kısımlardan itibaren biraz daha sahneyi ağır toplara bırakıyor bu saydıklarım. O aldehitli yeşil tema kaybolmuyor ama meşe yosunu ben geldim dercesine kuruluyor. Kesinlikle denenmesi gereken bir parfüm. Açılış kısmından sonra maskülen tarafa doğru hızla kaydığını söyleyebilirim. İlerledikçe orta ilk ve orta kısımlarındaki güzelliği kayboluyor ne yazık ki :/ Sonunu getiremese de 4-5 sat kadar yaşattığı enfes deneyim için değer. İçeriği çok zengin ama ben nota nota algılayamadım çoğunu. Sadece bol çiçekli, yeşilli açılışı ve sonrasında gövde metni olarak ortaya çıkan meşe yosunu net geliyor bana. Ayrıca orta kısımlar fazlaca sabunsu. Tertemiz koku işte mis gibi Genel puanım 8.5 (kalıcılık ve farkedilirlik 7. Bir vintage'a göre iyi değerler bence). Forumlarda elden çıkarmak isteyen bulursanız mutlaka edinip deneyin.

cantona8 hocam bunun bi' de 86' doğumlu Scherrer 2 versiyonu var.

Enfes bi' oryantal dersi diyebilirim. Civetli, castorlu, benzoinli, paçulili bi' kapanışı var ki... İçerik kalitesi, zamanın ötesinde karakteri koleksiyonda bulunması için yeterli.

Yurt dışında bulunabiliyor diye biliyorum hala.
    Son Düzenleme Lagerfeld; 29-07-18, 14:50. Tarafından yapıldı. Reason: Yanlış etiket.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Aynen öyle. Elimde küçük bir miktar dekant kaldı sadece. Sakınarak kokluyorum.

Yorum

İşleniyor...
      X