Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dolce Gabbana - By

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dolce Gabbana - By

Click image for larger version

Name:	dolce gabbana by.jpg
Views:	635
Size:	68.3 KB
ID:	70816

Namı diğer zebra desenli Dolce Gabbana. 1997 yılında çıkmış ve aşağı yukarı 10 yıllık ömründe parfüm piyasasında derin izler bırakmış bir fenomen. Üretimden kaldırılış hikayesi olarak çok farklı senaryolar olsada en çok konuşulan hikaye domenico dolce ve stefano gabbana nın (ikiside erkek bu arada) sevgililiklerinin sona ermesinden sonra birbirlerine atfettikleri bu parfümüde üretimden kaldırdıkları yönünde. Bu italyan markalarına zaten bir anlam veremiyorum Gucci - Tom Ford un işine son verir ve onun izlerini silmek için en iyi ve en çok satan parfümünün üretimine son verir. Bu 2 arkadaş ayrılırlar en iyi parfümlerini kaldırırlar. Her neyse vakti zamanında denemiş fakat şişesine sahip olamamış biri olarak şunu diyebilirim. Şu anda bu formatta bir parfüm piyasaya çıksa çok büyük işler yapardı.

Ben de sisesi konusunda kadin versiyonuyla yetinmek zorunda kalmistim. Erkek versiyonunu bulmak gercekten zor.

Yorum

Kullanmaya kıyamıyorum şişesini seyrediyorum cola gibi asidi kaçacak hissiyatıyla kapağını dahi açmıyorum bulurum umuduyla beni forumlarla buluşturan bugüne kadar en çok şişesini tükettiğim şaheser.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İlyas
        Kullanmaya kıyamıyorum şişesini seyrediyorum cola gibi asidi kaçacak hissiyatıyla kapağını dahi açmıyorum bulurum umuduyla beni forumlarla buluşturan bugüne kadar en çok şişesini tükettiğim şaheser.
        Gö hakkımızı istiyoruz efendim aaaa)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin View Post
          Gö hakkımızı istiyoruz efendim aaaa)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Bir gün hakkınızı öderim inşallah

Yorum

Önceden bende uzaktım ama elime geçtikten sonra özellikle sandal ağacı kalitesi ve izlediği modern çizgi ile takdir edilesi ve sevilesi bir parfüm olmuş.
            Kalemine sağlık...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Dün akşam uzay paylaşım yapınca hemen istedim ama meğer saygı duruşu mahiyetinde bir paylaşım mış

Yorum

Esans olarak buldum, Bi gelsin test edeyim paylaşırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin
                  İzlenimlerini bekliyorum abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin View Post
                    Hocam benzerleri var ama aynı kalibre yok tabi. Çok çok azda olsa Xerjoff Uden Overdose izlerini taşıyor gibi. Xerjoff daha fresh bu arada. Denk gelirseniz fikrinizi merak ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İlyas View Post

Hocam benzerleri var ama aynı kalibre yok tabi. Çok çok azda olsa Xerjoff Uden Overdose izlerini taşıyor gibi. Xerjoff daha fresh bu arada. Denk gelirseniz fikrinizi merak ediyorum.
                      maalesef benzer bile değiller kalibre de yok. Xerjoff yazdım köşeye denk gelince deneyeceğim teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
                      X