Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

By Kilian Straight to Heaven Extreme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• By Kilian Straight to Heaven Extreme

Herkese merhabalar keyifli forumlar dilerim.
    Sizlere By Kilian ve Straight to Heaven Extreme parfümü hakkında incelemelerde bulunacağım

Öncelikle Markanın kurucusu Kilian Hennesey aslında dünyanın en köklü konyak üreticisi Hennesey ailesinin yeni nesil temsilcilerinden biridir
    Konyaktaki başarısını parfümlerde taçlandırmak isteyen Kilian Hennesey 1 yıllık çalışmanın ardından 2007 yılında By Kilian isimli kendi parfüm butik kurmaktadır.

Gelelim By Kilian Straight to Heaven Extreme parfüm hakkında incelemelerimize
    Parfümümüzün notalarına gelirsek

Rom
    Kurutulmuş Meyveler
    Vanilya
    Sedir Ağacı
    Paçuli
    Amber
    Küçük Hindistancevizi
    Misk
    Yasemin

Öncelikle pafümümüz normal versiyonu olan Straight to Heavene göre çok daha güçlü bir parfümdür.
    Vanilya ve Rom içkisinin artması onu daha yoğun kompleksli ve derin hale getirmiştir.
    Koku güzelliği anlamında Rom içkisinin gücüyle Vanilyanın havası ve kurutulmuş meyvelerin tokluğu onu çok kaliteli bir harman olmasına sebep vermiştir
    Parfümümüzle biraz zaman geçtikçe yanık odun kokusu ve rum eşliğinde serin bir hissiyatı var kokunun. Bu noktadan itibaren karakteristik bir paçuli, sedir ağacı kokusu olduğunu söyleyebilirim.
    By Kilian Straight to Heaven Extreme farklı bir havası olan, ancak günlük kullanıma rahatlıkla uyabilecek hatta imza kokusu olduğunu düşünüyorum
    Herkes tarafından övgü aldım ben bu parfümümüzde hatta risk alıp yaz sıcağında biraz kullandım kesinlikle bayma gibi bir durum yaşanmadı
    Dozajlaması iyi ayarlandıktan sonra yazın gündüzleri ve öğlen zamanlarda kullanılabilir.
    Kalıcılık ve performansa gelirsek şayet Muazzam diyebilirim en azından benim tenimde yayılım anlamda sıkıntı yaşamadım
    Fark edilebilirk 3-4 saate yakındır
    Parfümün kalıcılığı ise +12 saattir.

Kesinlikle Her koleksiyonda bulunması gereken bir parfümdür
    İlk incelemem umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir keyifli forumlar dilerim

Kardeşim ilk yorumun hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel yazmışsın herşey net bir çırpıda parfümle ilgili merak edilen herşeyi açıklamışsın. Bu tarz yazılarının devamını dilerim

Yorum

• orcun1993
      orcun1993 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Abim benim çok teşekkür ederim. Dahada devamı gelecek inşallah beğenmene sevindim

Yeni yorumlar, yeni yüzler..

Yorum

• orcun1993
      orcun1993 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mustafa Hocam Çok teşekkür ederim sizlerinde desteğiyle daha iyi yerlere gelmeye çalışacağım
      Saygılarımla.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hep destek tam destek

sth en sevdiğim parfümler sıralamasında ilk üçtedir.Performansı sıkıntılı olan sth'nin extreme versiyonunu çok merak ediyorum

Yorum

• orcun1993
      orcun1993 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Merhabalar Sth extreme sizi mağdur etmeyecektir. Koku daha derinleşmiş daha kalıcı hale gelmiştir

Bugün Harvey Nichols'a sorduğumda limitli üretimdi, bitti, artık gelmeyecek dediler.

Yorum

• orcun1993
      orcun1993 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Merhabalar eğer üretimi durduysa bizim için kötü üzücü bir haber By kilian bu konuda çözüm üretmesi lazım yoksa bulursam 3-5 şişe alıp stoklamak durumunda kalcaz

Harvey’de denemişliğim var. Normal versiyonu kadar maskulen bulmamıştım. Uzun soluklu denesem fikrim değişebilir tabi. Kalemine sağlık Orçun hocam

Yorum

• orcun1993
      orcun1993 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Merhabalar çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için
      Bir şans daha verebilirsiniz aslında Sth extreme
      Evet normal olan versiyonu daha sert kesinlikle ama bazen kalıcılık yayılımda aranıyor

2-3 ml sample denemiştim bana göre çok iyi parfümdü. Klasik sth den çok daha güçlü ve farkedilir aynı zaman da genel beğeniye daha uygun yapmışlar. Fiyatına değer mi soru işareti

Yorum

imerafera yorumlarına katılıyorum kesinlikle 😊 ama fiyatı konusunda değeceğini düşünüyorum limited ve üretilmeyen parfüm olarak bulunmamasından dolayı her koleksiyonda bulunması gerektiğini düşünüyorum gercekten cizgisi farklı imza koku olabilecek bir parfümdür

Yorum

İşleniyor...
      X