Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ormonde jayne ormonde man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde jayne ormonde man

Birkaç aydır zaman zaman kullandığım Ormonde Man’ı değerlendirmenin zamanı geldi sanırım…
    Click image for larger version

Name:	proxy.php?image=https%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-UQMjMFhOOGM%2FWEtZSROxjFI%2FAAAAAAAAMFQ%2F-ppbp0yFrFoWz7qb2b8bf9zbolybB4SXACLcB%2Fs320%2Formonde-jayne.jpg&hash=04a8ae447627b5f1e729af0d78c875c9.jpg
Views:	492
Size:	26.6 KB
ID:	79503
    Koku bir çok yerde ve yorumda yeşil olarak sınıflandırılmış ama bence tam bir odun, baharat ve yeşil harmanı diyebilirim zaten bu yönüyle en ilginç bulduğum kokulardan baharat ve odunsu notaların fresh kokuyla beraber yazın rahatlıkla kullanılabilecek bir ustalıkla harmanlanmış olması.odunsu notalar bağırmıyor, baharatlar burun yakmıyor, yeşil notalar ise odunsular ve baharat notaları arasında kayıp değil gayet belirgin ve oturaklı.sonuç olarak üç sınıftaki notalar adaletli eşit ve kabul edilebilir bir hünerle harmanlanmış…Malum odunsu baharatlı notalarala performans aşığı arkadaşalar yaz aylarını pek sevmez ‘’Yaz bitse de geçtiğimiz yerlerde iz bırakmaya başlasak hani’’ Ormonde Man sanki bu profildeki arkadaşlara sıcak yaz aylarında bir alan açarak sakinleştirici etki yapabilir gibi Bu arada Luca Turin'den 5 üzerinden 5 puan aldığını belirtelim. Hatırı sayılır bir beğeni kitlesine sahip kendisi.
    Nota anlamında ilk dikkatimi çeken başlardaki çam oldu.Başlangıç yeşil ağırlıklı ilerliyor ortalarda yeşil biraz geriye çekiliyor baharat ve odun bir tık ileri çıkıyor bitişte de baharat geri çekiliyor odunsu bir kayboluş gerçekleşiyor.

Ormonde Man’in maskulen yapıda ilerleyen modern şık ve ortamda bağırmayan seviyeli bir yayılımı var peki önemli günlerin kokusu olabilir mi? Neden olmasın ama bu anlamda daha iddialı seçeneklerin olduğunu düşünüyorum.bence kullanım alanı spor ve klasik giyimin ayrıldığı andan itibaren başlayıp klasik kullanıma daha yakın olduğunu düşünüyorum.Yani kot pantolon ve bisiklet yaka tişört değil de keten pantolon ve polo yaka tişörtle başlayıp takım elbiseye uzanan tarzların tümünde kullanıma açık..Koku güzelliği bakımından baharat ve odun eksenli performans kokularını daha çok sevdiğim için benim değil ama birçok kişinin imza kokusu olabilir. Şişesini ve rengini oldukça şık bulduğumu söylemeliyim.

Kalıcılık fark edilirlilik ortalama üstü ama abartılacak bir üst değil tabi.Zaten edp formatına sahip.

Tam bir dört mevsim kokusu tanımını hak ediyor.Kış mevsimindeki rakiplerine göre için performans fark edilirlik geride kalacaktır ancak kış dışındaki mevsimlerin tümünden iddialı bir rakip olmayı başarabilecek nitelikte olduğunu söyleyebilirim.

Yorum güzel olmuş...teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
      Yorum güzel olmuş...teşekkürler.
      foruma katkı...teşekkürler

Yorum

Burnuna kalemime sağlık. Böyle yeni kişilerin yorumlara katkıda bulunması çok güzel. Devamını dilerim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
          Burnuna kalemime sağlık. Böyle yeni kişilerin yorumlara katkıda bulunması çok güzel. Devamını dilerim
          sağol abi zaman buldukça inşallah diyelim

Yorum

Güzel yorum olmuş. Eline sağlık. Kesinlikle 4 mevsim kullanılacak bir parfüm. Tabi bulabilirsek.

Yorum

Sağol abi... aynen piyasada pek yok
              Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar
              Güzel yorum olmuş. Eline sağlık. Kesinlikle 4 mevsim kullanılacak bir parfüm. Tabi bulabilirsek.
              SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ormonde Jayne kokularını çok sevmeme rağmen beklentilerimi açıkçası çok karşılayan bir parfüm olduğunu söylemem

Yorum

çok merak ettiğim bir koku şahsen.

Yorum

Bu yaz iyice şans vermem lazım, içinde beni rahatsız eden bir yeşil var henüz tespit edemedim.

Yorum

Uygun fiyata bulursam almayı düşünüyorum. Günlük kullanım için oldukça rahat.

Yorum

Benim de günlük kullanımda severek kullandığım kokulardan. Bütün gün eşlik edip bunu irrite edecek boyutta yapmaması da ayrıca hoşuma gidiyor.

Yorum

Markaya ısınamıyorum hemen hemen her parfümünü hem çok beğenip hem rahatsız olacak şeyler buluyorum hal böyle olunca da bir tane bile ormonda jayne şişelisi olmadan yola devam

Yorum

İşleniyor...
                          X