Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Versace crystal noir

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace crystal noir

Bu parfüm çifte dinamittir! Böylesine görkemli bir etki patlaması yaratmak için yalnızca iki ana bileşenden yararlanan başka bir parfüm düşünemiyorum. Donatella Versace CRYSTAL NOİR'ın büyüleyici tuvaletlerinden birindeki uzun kuyruğun koku alanındaki karşılığı olduğunu söylüyor; kırmızı halı üzerinde caka satarak yürüyen , paparazziyi peşinden koşturan ve sanki başka hiç kimsenin şansı yokmuş gibi büyük ödülü kabul eden türden bir parfüm. Ve tüm bunlar yalnızca bir çiçek ile bir reçinenin birleşiminden çıkıyor: gardenya ve amber.
    CRYSTAL NOİR da gardenyanın saf esansı alınmış , yeniden yapılandırılmış ve yüksek düzeyde bir kalıcılık sağlayacak şekilde zenginleştirilmiş, sonrasında duyuları uyaran bir parıltı oluşturmak üzere durulanmış amber reçinesi ile altına bir çizgi çekilmiştir. Kocaman siyah tıpalı büyüleyici mor şişesinde , CRYSTAL NOİR'dan sinsilik beklemeyin o lafı dolandırmaz, doğrudan duyulara seslenir.
    AİLE: Amber/çiçek UYUM: Koç boğa aslan başak akrep yay oğlak balık TEK KELİMEYLE: volkanik PUAN: 5 üzerinden 4
    Parfüm hakkında bilmek istediğiniz herşey adlı kitaptan John Oakes
    Crystal noir benim asla vazgeçmeyeceğim bittikçe alacağım çok çekici büyüleyici muhteşem bir parfüm... içeriğindeki baharatlar ağırlaştırmamış tazelemiş , gardenya ve ambere eşlik eden hindistan cevizi kokuyu yumuşatmış kremsi hâle getirmiş kısacası ben bayılıyorum ölüyorum

İlk aldığımda umduğum kadar kalıcı bulmamıştım.Ama bu yaz ara ara kullandım ve kokusunu çok daha iyi hissettim.Şu anda çok daha severek kullanıyorum.İnsanı bunaltmayan,huzur veren,sade ama etkili bir kokusu var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Libra
      İlk aldığımda umduğum kadar kalıcı bulmamıştım.Ama bu yaz ara ara kullandım ve kokusunu çok daha iyi hissettim.Şu anda çok daha severek kullanıyorum.İnsanı bunaltmayan,huzur veren,sade ama etkili bir kokusu var.
      Kalıcılık ve silajı ben de çok yüksek oluyor bu parfümün ve koku güzelliği gerçekten tam bana hitap ediyor...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Hanımeli Kalemine sağlık forum sayende yorumlarla dolmuş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
          Hanımeli Kalemine sağlık forum sayende yorumlarla dolmuş
          Çok teşekkür ederim Altuğ bey , beni izlemeye devam edin

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
          X