Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Cartier Le Panthere edp

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Cartier Le Panthere edp

Üst notalar; ravent , çilek, kuru meyveler, bergamot , anason
    Orta notalar; gardenya, portakal çiçeği, armut, gül , ylang ylang
    Alt notalar; misk , oakmoss , paçuli, deri...
    Fransız mücevher markası Cartier'in 2014 yılında çıkan parfümü ...çiçeksi miskli bir şipre le panthere...Açılışta kuru meyve karışımı ve bergamot çok net hissediliyor anasonun etkisi de ... parfümün merkezi gardenya ve misk üzerine kurulmuş, ilk baştan beri hakim kokuya...gardenya , portakal çiçeği, gül ve ylang ylang benim çok sevdiğim çiçeksiliği mükemmel vermiş. Orta kısmı çok güzel ve feminen...misk tüm bu çiçeklerin üstünü kadife gibi örtmüş ve yumuşacık kremsi bir koku çıkmış ortaya...bu kısmı bana Narciso rodriguez Narciso edt ( siyah küp şişe ) hatırlattı bu iki parfüm koku olarak çok yakınlar gerçekten. Parfüm çok katmanlı bir yapıda değil düz çizgide ilerliyor. Alt notalarda fazla bir değişim geçirmeden devam ediyor. Bolca misk , biraz da oakmoss ve paçuli hissediyorum. ..deriyi farkedemedim...genel beğeniye hitap eden güvenli bir bayan parfümü...kalıcılığı ve silajı beni memnun etti tende 5-6 saat kıyafette ise daha uzun süre kalıcı.

Güzel yorum için teşekkürlerr.
    Gerçekten kaliteli ve sıradan değil bir parfüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sofya
      Güzel yorum için teşekkürlerr.
      Gerçekten kaliteli ve sıradan değil bir parfüm.
      Beğendiğiniz için ben teşekkür ederim... kesinlikle size katılıyorum, ben de çok beğeniyorum le Panthere i

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
      X