Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Carolina Herrera - Chic For Men - 2003

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Carolina Herrera - Chic For Men - 2003

Bugün şişenin dibinde kalan parfümleri bitirmece, kollara t-shirte heba etmece köşemde CH-Chic vardı. Tam yorumunu yazacaktım ki, daha önceden yorumlamışım.. Az çok kafamdaki fikirler aynı, baya isabetli yazmışım .. Paylaşayım dedim.

CH - Chic For Men'i koklarken "ailecek gidilen bir piknikte, taze kesilmiş karpuzu yerken sularının koluma bacağıma damlaması ve onun kokusunun anımsatması" gibi bir beklentim mevcuttu fakat karpuzlu sakızları bile anımsayamadım.

Tarçınlı, azıcık limonlu, baharatlı, miskli bir parfüm Carolina Herrera - Chic For Men. Parfüm olayına yeni baslayanlar icin muhteşem görünebilir ama bence ortalama bir parfüm. Beni şaşırtan bir tarafını göremedim.

Denenebilir ama öyle mutlaka sahip olunması gereken bir koku değil. Karpuzlu parfüm diye gaza gelmeyin benim gibi

Karpuzlu fresh bir şey beklerdim!

5.5/10

Bu zamana kadar denemediğim ve yazından sonra denemek te istemeyeceğim bir parfüm

Yorum

• denondj
      denondj Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      gönderiyim 5-6ml var şişesinde ama bence zaman kaybı.. amatör eğlendirir

Evet, denediğimde bana da gayet sıradan, vasat bir ana akım parfüm gelmişti. Zamanında bir kız arkadaşım pek övmüştü, deneyince şaka mı bu demiştim.

Yorum

İşleniyor...
    X