Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Profumum Roma Victrix

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Profumum Roma Victrix

Victrix Profumum Roma
    Ilk kullandgm bu ne len cok kotuymus deyıp, sonraları tekratdan sans verdgmde cok cok begendgm duru yesıllıklerı ve cımen kokusunu da anımsatan green ırısh tweed varı koku. Ferah, neselı ve iç açan bı parfum..
    Performansı bende cok ıyı kalıxılık sahane sılajından cok emın degılım ama ıyı oldgunu dusunuyorum
    Cok sevdm yazın ve hafıf sıcak bahar gunlerınde severek kullanacagm bı parfum oldu..
    Kullananlardan yorumlarını ogrenmek ısterım

2002 yilinda cikan bir parfum vintage olarak nitelendirilebilir mi bilmiyorum ama konuyu Parfum Yorumlari ve Incelemeler basligi altina tasidim

Yorum

• harunozkan89
      harunozkan89 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      vintage ile ine ilgisi var hocam anlamadım?
      parfum incelemeleri başlıgında yalnızca vintage olanlar mı degerlendiriliyo

Bu kokuyla birlikte marka genel olarak dikkatimi çekiyor son zamanlarda.
    Volo AZ 686, Victrix , Tuberosa , Meringa , Audace özellikle merak ettiklerim oldu şu an için.
    Bir de bir şey dikkatimi çekti: Marka genel olarak yüksek performans değerlerine sahip kokulardan oluşuyor.Yazlık kokuları bile belli bir değerin üstünde gibi görünüyor performans açısından.
    Türkiye'de deneyebileceğimiz bir yer yok sanırım.
    İnceleme için teşekkürler Harun Bey

Yorum

Rıca ederım hocam, dekant olarak alıp deneyebılırsenız yorumunuzu paylaısn lutfen

Yorum

Mükemmel bir parfümdür bana göre. Amazonda kurumuş bir kütükte gözlerinizi kapatıp oturun. Hayal dünyasına dalın gitsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
          Bu kokuyla birlikte marka genel olarak dikkatimi çekiyor son zamanlarda.
          Volo AZ 686, Victrix , Tuberosa , Meringa , Audace özellikle merak ettiklerim oldu şu an için.
          Bir de bir şey dikkatimi çekti: Marka genel olarak yüksek performans değerlerine sahip kokulardan oluşuyor.Yazlık kokuları bile belli bir değerin üstünde gibi görünüyor performans açısından.
          Türkiye'de deneyebileceğimiz bir yer yok sanırım.
          İnceleme için teşekkürler Harun Bey
          Aqua di Sale denediğim en iyi performansa sahip ve harika bir yazlık.

Yorum

Bende çok ısınamadım Aqua di sale ve Patchouli şuan için bu markadaki sevdiğim 2 parfüm

Yorum

İşleniyor...
            X