Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Purpose

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Purpose

Click image for larger version  Name:	amouage purpose yorum.jpg Views:	0 Size:	166.6 KB ID:	213653

Duyurusu yapıldığında Amouage ve Quentin Bisch ismini yanyana görünce oldukça heyecanlandırmıştı. Gerçi son zamanlarda kendini bir hayli tekrar düşen Quentin Bisch ve düştüğü bataklıktan çıkmaya çalışırken çırpınmaktan daha da batan Amouage aklımda biraz soru işareti bırakmadı değil. Ama yinede umudum canlı ve tazeydi.

Ne yapmaya çalıştılar böyle bir şeye neden ihtiyaç duydular hiç bir fikrim yok. Honour Man'in daha keskini Figment Man'in daha törpülüsü hatta topraksızı diyebiliriz. Amouage'ın tütsü konusund ki bu ısrarı neden? Herşeyin içine koymak zorundamısınız bu ayarsız tütsü kullanmımı ve çiğ yeşil notaların uyumsuzluğu bu kadar had safhada iken bu parfüme nasıl onay verdiniz. Neyin acelesine kapıldınız?

Fragrantica puanlamalarına ve benzerlik listesine baktığımda Ganymede ve Bois İmperial oylanmış bu parfüm için. Ey cahil Frag kullanıcıları Allah rızası için bana bir benzerlik gösterin bu parfümün Ganymede ve Bois imperial ile ne alakası var. Bir tane benzer yön söyleyin bana. Ne tarz olarak ne de koku olarak hiç bir bağlantısı olmayan ve buna sevineceğim yerde tam tersine keşke benzeseydi dediğim tam bir fiyasko. Kullanım yeri neredeyse sıfır. Birbiri ile uyumsuz notaların çiğ yeşilliğinde sentetik reçineler ve yersiz tütsü kullanımı.

Sınıfta kalan bir parfüm. Kısaca geçiniz... Daha fazla uzatırsam sövmeye başlayacağım

Üstat kötüleyince merak ettim şimdi..

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Benim tarzım değil ama beğeneni muhakkak çıkar.

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme

Ben de ne kadar kötüymüş merak ettim 😀

Yorum

İşleniyor...
    X