Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Editions de Parfums Frederic Malle Paris - MONSIEUR. By Bruno Jovanovic

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Editions de Parfums Frederic Malle Paris - MONSIEUR. By Bruno Jovanovic

Editions de Parfums Frederic Malle
    Paris
    MONSIEUR.
    By Bruno Jovanovic

https://www.instagram.com/perfumecatcher/?hl=tr
    ig: perfumecathcer / ig: berkerkecoglu

Konu Frederic Malle parfümleri olunca kendimi tutamıyorum sanırım.
    Bol bol görselli, hikayeli, uzun uzun anlatmak istiyorum.
    Umarım keyifle okursunuz.

Berk hocam emeğinize sağlık, yine görsellerle güzel bir değerlendirme. Kırmızı şekilleri, siyahla beyaza yakışan görselliği destekleyen öğeler olarak algıladım. Yanlış mı anladım acaba ya da bu sabahların bir anlamı olmalı mı

Yorum

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Biraz artistik yorumlar yapmaya çalışıyorum aslında. O yüzden bütün gayem. Yoksa bir çok burnu kuvvetli arkadaş var ve gayet net ve olduğu gibi yorumlar bulunabiliyor internette. Ben işin biraz daha sanat, artistik kısmıyla ilgileniyorum.

• _sefa_
      _sefa_ Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben ilgiyle takip ediyorum, hoşuma da gidiyor Mösyö ile yakın zamanda tanışırım artık.

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bende sizin Sotd yorumlarınızı takip ediyorum. Çok teşekkür ederim

Oldukça sevdiğim paçuli parfümlerinden biri. Bence FM markasının aslında oldukça kaliteli fakat öyle çok çok özel olmayan bir kokusu. Bu şekilde düşünmemin sebebi parfüm çok linear ilerliyor. Parfümün yaratıcısı Jovanovic değil de Ropion olsaydı nasıl olurdu diye de düşündürtüyor. Ha yanlış anlaşılmasın parfüme gömmüyorum, eleştiri yapıyorum ki zaten parfüm şişeli olarak elimde mevcut

Yorum

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Paçuliye açılıştan sonuna kadar başrol oynatan bi parfüm. Bu haliyle linear olduğunu düşündürtebilir. Ama bence Paçulinin etkisini değiştirmeden verilmiş ara nüanslar, geçişler çok ustaca. Böyle olmasına bayılıyorum zaten bu parfümün. Elbette Dominique R. imzası taşısaydı bambaşka bir Paçuli yorumu olurdu ki o zaman adı da başka olurdu, başka şeyler konuşuyor olurduk ) Nispeten minimalist tasarımları çok derin ve katmanlı olduğu söylenenlere göre daha çok beğeniyorum ben mesela. Karşımda minimalist ve daha tematik bir parfüm var ise aradığım tek şey kalite oluyor. Benim de şişeli satın almak istediğim parfümlerden biri kendisi.
İşleniyor...
X