Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

JOVOY PARIS - REMEMBER ME By Cecile Zarokian

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• JOVOY PARIS - REMEMBER ME By Cecile Zarokian

JOVOY PARIS
    REMEMBER ME

By Cecile Zarokian

https://www.instagram.com/p/B76B8AUBGKG/
    ig : perfumecatcher / ig : berkerkecoglu

görsellik anlatım birlikte güzel olmuş...
    fransa da çok lüks bir restoranda size gelen menü sunumu gibi...
    elinize kaleminize sağlık...
    dhi nin sütlü çaylı hali gibi çok sevmiştim uyguna bulursam gözüm kapalı alacağım bir merettir...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Benimde beğendiğim bir parfüm ancak şu kakule ve zencefili bir türlü seçemiyorum, sütlü vanilya tamamda

Yorum

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kakule ve zencefili koklarken sütün altında değil çayın altında arayın bu iki notayı. Çayın metalik kokusunun altından gelen, net olarak olmasa da dikkatle kokladığınızda hissedebileceğiniz notalar. Daha doğrusu ben böyle not etmiştim denemelerimde.

Orjinal yazı sahibi: volcanolover View Post
    Benimde beğendiğim bir parfüm ancak şu kakule ve zencefili bir türlü seçemiyorum, sütlü vanilya tamamda
    Tamam bir de öyle deneyeyim teşekkürler.

Yorum

Top listemde her zaman ilk 5 de olacak bir parfüm.

Yorum

• Perfumecatcher
        Perfumecatcher Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Top 5'inizden diğer 4'ü de duyalım o zaman Altuğ bey

Emeğinize sağlık Berk hocam. Görsellerle sunumunuz koku hakkında daha kalıcı imgeler yaratıyor ve bu yönüyle amacına daha çok hizmet ediyor bence.
      Her seferinde, denemem gerekenler listesine yazmama rağmen sütün rahatsız ediciliğiyle(benim de aram pek iyi değildir) alakalı birçok geri bildirim okumam hasebiyle denemeyi öteliyordum. Sizin incelemeniz üstüne Altuğ üstat da ilk beşimde yer alır dediyse derhal denemek lazım.

Yorum

• Perfumecatcher
        Perfumecatcher Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum beğenmenize. Muhakkak denenmesi gereken parfümlerden biri. Ben galiba Cecile Zarokian imzalı bütün parfümler için gözüm kapalı bu yorumu yapabilirim. ​​​​​​​Denedikten sonra yorumunuzu da bekliyorum.

Çok sevdiğim bir parfüm.
      Güzel anlatımınız için teşekkürler

Yorum

Sanırım bir çuval inciri berbat eden unsur "süt" ya da "süt ve zencefil"..

Nishane "Ani" iticiliği..

Acemiliğimin bana sevdirmediğini umarım..

Yorum

• Perfumecatcher
          Perfumecatcher Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Her ikisi de o kadar sevdiğim parfümler ki ne desem bilemedim

Hocam anlatımın kadar görsellerin de çok iyi. Keyifle okuyorum. Sonuçta bir kokuyu, kokunun kendisini koklayamadan anlayabilmek, sadece yazılanlar üzerinden hayli zor. İşin içine anlatmaya çalıştığın şeylerin görsellerini katınca inanılmaz etkili oluyor.

Yorum

Deneyimlenmesi gereken beğenmediğim bir jovoy parfümü öyle aman aman değil ama hoş el altında bulunabilecek tarzda

Yorum

İşleniyor...
        X