Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mancera cedrat boise

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera cedrat boise

MANCERA CEDRAT BOISE

Odunsu Ağaç Kavunu?
    Bergamot mu demek istediniz?

Cedrat Boise bence ismi gibi bir parfüm...
    Meyveli mi? Evet ama meyve parfümü değil.

Fragrantica başta olmak üzere bir çok forumda parfümün meyveli yönünden bahsedenlerin, içinde ananas notası hissettiğini ve bu haliyle Creed Aventus'a benzediğini söyleyenlerin bi' hayli çok olduğunu gördüm.

Aventusçular ve Cedrat Boise'ciler yorumlara bekleniyorsunuz.

https://www.instagram.com/p/B7kdC_hhLXQ/

ig: perfumecatcher / ig: berkerkecoglu

hocam kaleminize sağlık benim yaklaşık 6 ay önce denediğim bir parfümdü. kurumuş halini pek sevdiğimi söylemem. kremsi tatlı deri kokusu hissettim sadece. üzümden gelen tatlılık parfümü bir yerden sonra sıkıcı hale getirmişti. cedrat boise klon olarak değerlendirilirse benzerlik yok denecek kadar az derim. inceleme yazınız için bir kez daha teşekkür ederim. devamını bekleriz

Yorum

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Açılışı dışında beni de etkileyen bi şey yok bu parfümde. Gerçekten sıkıcı ve bayağı maalesef. Konsantrasyonu daha seyrek olsa belki akıcı hale gelebilirmiş parfüm. Orta ve alt notaların üst üste bindiği hal gerçekten çok kötü. Benzerliğe gelince gerçekten %10 kadar benzerlik olduğu söylenebilir. Bu benzerlik çağırışım yapıyor da olabilir ama klon demek de haksızlık yahu Ben teşekkür ederim yorumunuz ve fikriniz için.

Çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık. Benimde yazın kararsız kaldığım anlarda arada elim gidiyor güzel bir parfüm genel beğenisi yüksek etraftan olumlu tepkiler alınabilir.

Yorum

Emeğinize sağlık Berk hocam. Hakkındaki olumsuz yorumlarla, kullanılmadığında bir kayıp sayılamayacağı kanısına varmıştım o yüzden hiç yolumuz kesişmedi. Belki de yanılıyorumdur

Yorum

Emeğinize sağlık

Yorum

Ben Cedrat Boise ile Aventus arasında hiçbir bağlantı kuramıyorum. Tarz olarak benziyorlar mı? Ehh işte ama koku olarak bence çok farklılar. Mesela Cesrat Boise sıkan birine aaa Aventusmu sıktın demem onun Cedrat Boise olduğu çok net bellidir. Cedrat Boise daha çok tatlı meyveler üzerine inşa edilen bir parfüm Aventus ise ananas ve huş ağacından gelen dumansılık üzerine.

Yorum

Kesinlikle Aventustan daha çok beğendiğim bir parfüm..Çok keyif veriyor kullanırken..Başları muhteşem ,sadece son kısımlar biraz sıkabilir ama çok değil

Yorum

İşleniyor...
            X