Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Frederic Malle Portrait of a Lady ''A poem on magnificant petals''

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Frederic Malle Portrait of a Lady ''A poem on magnificant petals''

Frederic Malle
    Portrait of a Lady

Editions De Parfums Frederic Malle parfüm evinin kuşkusuz en çok konuşulan, en bilinen ve en çok övgü alanlarından, Usta parfümör Dominique Ropion imzalı parfümü;

Portrait of a Lady

Frederic Malle parfüm evi; dünyanın saygın parfümörlerine kendi tasarımlarını ve fikirlerini özgürce hayata geçirebilmeleri için en yüksek teknoloji ve sınırsız maddi kaynaklar sunuyor.
    Hal böyle olunca her şeyin en ince ayrıntısına varana kadar düşünüldüğü, nadide sanat eserleri doğabiliyor.

''Gül üzerine kurulu bir parfümden ne beklersiniz?
    Romantik olmasını mı ?''

Gül parfümlerini çok seven biri olarak şahsen tek düze, şekerli, belki sadece kokulu yaprakların kullanıldığı gül parfümlerini sevemiyorum.
    Gülle dans eden, ona derinlik katan duygusal bir tetikleyici arıyorum beraberinde.
    Portrait of a Lady bu anlamda beklentilerimi tamamıyla karşılayan, hem romantik hem olgun hem şaşırtıcı olmayı başaran bir parfüm.

Onu kokladığınızda üzerine düşünülmüş ve çalışılmış olduğunu anlıyorsunuz.
    Derin, kompleks ve kaliteli...

Portrait of a Lady; Miskli, Amberli Odunsular tabanında, sıcak baharatlarla ve tatlı meyvelerle başlayan, paçulinin topraksı - otsu rahiyasıyla beraber tütsünün karanlık bir derinlik kattığı, gülün bu geçişlere farklı yönleriyle önderlik ettiği özel bir parfüm benim için.

Peki sizin gül temalı parfümlerden beklentiniz nedir?

https://www.instagram.com/p/B6dPutBngFW/
    ig: perfumecathcer / ig:berkerkecoglu

Son Düzenleme Perfumecatcher; 31-12-19, 12:44. Tarafından yapıldı.

Paçuli ve gülün birleşimden doğan bir efsane. Klasik gül kullanımlarının oldukça dışında, derin, karanlık ve etkileyici bir parfüm. Sert ama aynı zamanda melankolik bir havası var parfümün. Şu anda popüler olan Baccarat, Delina gibi parfümlerin kompozisyon olarak fersah fersah önünde. Aslında kadın parfümü olarak lanse edilse de Erkek kullanımında da kesinlikle sırıtmayacak her iki cinsiyete de farklı farklı yakışan bir parüm.

Yorum

• Perfumecatcher
      Perfumecatcher Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tekrar tekrar tekrar almak isteyeceğim parfümlerin başında geliyor. O sert ve karanlık havayı herkes beğenmese de ben çok seviyorum. Ne zaman kullandıysam o gün duygu durumumda güzel bi basetone yaratıyo.

Tek bir parfüm kullanmam gerekse gibi saçma bir sınırlamam olsaydı seçimim kesinlikle poal olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
    X