Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Andy Tauer - 02 L'Air du Desert Marocain

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: M14Y View Post
    Bana kalırsa öyle aman aman bir koku değil,tamam güzel kaliteli bir yapısı var ama bana çok hitap eden bir koku olmadı
    Hocam beğendiğin koku varmı acaba senin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
      Verdiği cevap

dear,
      Thank you for your interest, Unfortunately these days we can not ship to Turkey anymore due to the strict implementation of the air transport of dangerous goods in Switzerland.

For ordering full sized bottles, we recommend ordering from an online store serving your country, such as www.firstinfragrance.com or www.essenza-nobile.com
      Thank you for your understanding, if you need further more information please do not hesitate to contact us.
      With kindest regards,
      Konu bizimle alakali degilmis gibi geldi...yada oyle sanmak istedim.. bu tarz seyleri okudugumda uzuluyorum.. canım ülkeme birseyler yuzunden tümden ambargo uygulanmasi yada otelenmesi agrima gidiyor... ulkem ve bizler bunu haketmiyoruz...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

La deesse a ilk geldiğinde mail ile talep etmiştim bütün parfümlerinin testerlarını. Ellerinde testeri olmadığı için şişesinden vial yapmışlardı. Kahverengi esans şişelerine 😄 hepsini de ilk kokladığımda ilginç bir deneyim yaşatmıştı. Ama sonra durdukça beğenmiştim. İncense extreme en beğendiğim olmustu. Incense Rose ise güzel bir Gül yorumuydu.

Yorum

Bence seksi, romantik kendine kadirşinas bir parfüm çok severim kendilerini Tauer abiye böyle bir şaheser ortaya koyduğu için minnettarım. 🙂

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sparfume View Post
            Konu bizimle alakali degilmis gibi geldi...yada oyle sanmak istedim.. bu tarz seyleri okudugumda uzuluyorum.. canım ülkeme birseyler yuzunden tümden ambargo uygulanmasi yada otelenmesi agrima gidiyor... ulkem ve bizler bunu haketmiyoruz...

Tauer mütevazi esnaf adam ama ülkemize karşı çok kızgın belli ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post

Tauer mütevazi esnaf adam ama ülkemize karşı çok kızgın belli ki
              Ne demek istedin?

Yorum

Koklayana kadar insan nasıl bir baş yapıt olduğunu anlayamıyor…
                açılışı inanılmaz kişniş ve kimyon çok etkileyici sonrasında kremsi labdanum bu notası geldiğinde içimden işte 10/10 luk bir koku dedim … 😅 2005 de çıktığına inanmak zor.. çok klas bir koku
                Son Düzenleme Nurique; 03-10-22, 22:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                X