Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Caron Noel de Nuit vintage

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Caron Noel de Nuit vintage

Caron Noel de Nuit Vintage tahmini 1970 başları

Parfümün ilk üretim tarihi 1922 parfümörü Ernest Daltroff

Aaaah nasıl başlasam neler sığdırsam
    Cüneyt Abime dün demiştimki, '' abi bi kadın bana seni seviyorum dese vintageler kadar beni etkimelez. '' şimdi bu cümleme daha çok katıldım. sabah ve dün olmak üzere kendisi ile birlikte idik başta söylemem gerekirse yeni model parfümleri seven kesinlikle sevmez geri kafalı olmak lazım geçmişi koklamak isterseniz bu parfümler sizi tutup götürüyor.
    Kadın parfümü olarak geçsede erkek kullanımına yakın o zamanlar da kadınlar demekki çok cüretkar kokuyormuş, kadınsı bir yapısıda var elbette böyle bildigimiz '' RETRO KADIN '' kokuyor. çiçeksi oryantal şipre bazdaki parfüm kendisi ve oldukça derin içeriklere ve derin bir kokuya sahip olduğunu belirtmek isterim parfümün notaları bu şekilde ama ben vetiver müge ve menekşe de oldugu düşünüyorum öyle bir koku aldım

Üst Notalar Ylang Ylang. Gül tentürü. Yasemin

Orta Notalar: Sandal ağacı, Meşe Yosunu

Dip Notalar Amber, Misk

Parfümün açılışında gül tentürdü ve yasemin ile. başlıyor. başdönürücü etkisini azaltmak için derinligini yumuşatmak için ylang ylang eklenmiş, ylang ylangın afrodizyak etkisi var deselerde bence oldukça sakinleştirici bir yapısı var üst notalara meşe yosunu zenginligi destek verirken dans eden çiçeklerin dengesini oldukça dengelemiş dumansı bir hava var gülün etkisi ile tozlu yapı

Orta notalar üst notalar ile birlikteler sanki ben biraz müge ve menekşe kokusu hissettim resmi olarak gözükmüyor ama oldugunu düşünüyorum. Çiçek şölenlerine sandal agacı hafif ama cok hafif bir odunsuluk eklenmiş bu noktalar üst kısımlardaki yaseminin kremsiligi de devam etmekte, biraz rahatsız etmeyen sabunsunsu bir tema var
    Dip notalarda amber öyle sıcaklık eklemiyor biraz ılıktı zaten parfüm bu parfümde o sıcaklıgı misk biraz çekip hayvansallık noktasına çekmiş amber oryantıllaştırmış sanki birazda bi vetiver var gibi, vetiverin kattıgı ferah bir etki var

Cürettkar bir kadın kokusu oldugunu söylemek isterim oldukça doğal ve kaliteli kokan bir parfüm
    Kalıcılık biraz düşük, yayılımıda keza öyle ama kalitesini es geçemeyecegim
    Yaz ve ilkbaharsa oldukça mutlu edecektir

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Eline koluna sağlık Mehmet Kardeşim 😊😊👏

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cakcetin
      Eline koluna sağlık Mehmet Kardeşim 😊😊👏

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      Teşekkür ederim cüneyt abi

Yorum

Ellerine sağlık kardeşim çok güzel anlatmışsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: UmutAras
          Ellerine sağlık kardeşim çok güzel anlatmışsın
          Teşekkür ederim umut hocam

Yorum

Caron kokuları tarih boyunca kıymetli harmanlar çıkardı fakat ne yazık ki beklenen ilgiyi görmedi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İlyas View Post
              Caron kokuları tarih boyunca kıymetli harmanlar çıkardı fakat ne yazık ki beklenen ilgiyi görmedi.
              İlyas hocam koku harmanı çok güzeldi noel de nuitin. biraz kalıcılığı ve fark edebilirliği zayıftı buna rağmen çok güzel kalitesi vardı asla es geçemeyeceğim kendisini

Yorum

40 yaşında parfüm.kim saklamışsa helal olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater
                  40 yaşında parfüm.kim saklamışsa helal olsun
                  Bunun gibi çok cevherler var hocam piyasada eskilerin güzel saklama koşulu ile bariz kalitesi üst düzeyde

Yorum

İşleniyor...
                  X