Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff İvory Route

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff İvory Route

Xerjoff İvory Route mutlaka incelemeniz denemeniz gereken bir parfumdur
    Hani derler ya bir parfum hersey olsun bu parfum tam size bu duyguyu yasatiyor ne tatli ne sert ne feminen nede maskulen tam bir denge bu parfum herseyi ile
    Xerjoffun bana gore genel begeniye hatta kor alisa en uygun buldugum serilerinden biridir
    Xerjoff Fildişi Rota adındaki parfümün ana teması
    Sıcak,taze baharatlı,odunsu ve tozlu temadır
    Notaları:Baharatlı notalar,fesleğen,sandal ağacı,paçulidir

Sandal ağacın vermiş olduğu doğallığı ve kremamsı tatlılık sizleri ne bayıyor nede yoruyor tek düze olmayan tek nota icerisinde zengin ve derin bir koku yapısı vardır

Farkedilebilirlik ilk 3 saat cok iyi yayilim gosterip sonrasinda usul usul tene yaklaşan bir parfümdür kaliciligi ise 15-18 saat arasıdır
    Bu parfüm en iyi 5 Xerjofftan biridir benim için

Koku güzelliği:10
    Kalıcılık:9
    Farkedilebilirlik:8

Tek olumsuz yönü ülkemizde ve sürekli bulunabilen bir seri olmamasıdır

(Parfümde eksik anlatamadığım yön varsa kusura bakmayın Yorumlanması zor bir parfüm)

Not:Tecrübeli ve deneyimli burunlarımızın varsa eksiğimiz yorumlara yazmalarını rica ediyorum
    Büyük bir ilgiyle okuyacağım 😊

Sevgilerimle...

Sevgili Orçun kalemine sağlık, genel karakteriyle ilgili güzel detaylar vermişsin.
    Ben bu parfümün ismini çok çekici buluyorum tuhaf bi' şekilde. Telaffuzu da çok güzel. :-)
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• orcun1993
      orcun1993 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Asıl ben teşekkür ederim değerli görüşleriniz ve yorumlanız için sevgilerle. 😊
İşleniyor...
X